Gömlekler her zaman erkeklerin vazgeçilmez giysilerinden bir tanesi olmuştur. İş yaşamı olsun, özel yaşam olsun gömlekler erkeklerin hayatında önemli bir yer kaplar. 2018 yazı da gömleklerin oldukça çok tercih edildiği bir yaz oldu. Erkeklerin yanında kadınlar da erkek gömlekleri giymeyi tercih ettiler.

Unisex Gömlekler

Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren yerli gömlek üreticisi Tudors bu konuda hızlı davranarak kış gelmeden piyasaya çıkaracağı unisex gömlek modellerini tanıttı. Oldukça ilgi çeken bu yeni kreasyonda artık kadınlar da erkekler kadar özgür olacaklar. Çünkü erkek gömlekleri artık kadınlar tarafından da tercih ediliyor. Siz siz olun gömleklerinizi kaptırmayın. Daha çok çiçek desenli gömleklerin ağırlıkta olduğu bu kreasyon özgüveni yüksek, enerji dolu ve farklı görünmek isteyen erkekleri hedef alıyor.

Yeni Trend Erkek Gömlekleri

Kadınlar Erkek Aksesuarları Kullanmayı da Seviyor

Nedense son zamanlarda kadınların erkek ürünlerine olan ilgileri ciddi anlamda arttı. Geçtiğimiz sene kadınların kollarındaki büyük erkek saatleri moda ile yakından ilgilenen ve modayı takip eden insanların gözlerinden kaçmamıştı. Elbette bu durumu fark eden saat üreticileri de kadınlar için erkek saatlerine benzeyen ancak renk olarak kadınlara hitap eden saatleri piyasaya sürmüşlerdi.

İşte aynı durum gömlek üreticileri tarafından da fark edildi. Yeni erkek gömleklerinin kadınların da giyebilmeleri için değişik bir tarzda yapılacağını düşünüyorum. Buna erkekler ne cevap verecekler tabi ki bilinmez. Gömleklerin çok fazla kadın gömleğine yakın şekilde üretilmeleri erkeklerin gömlek giymekten de soğumalarına sebep olabilir. Bunu yakın zamanda göreceğiz. Evli çiftler arasında paylaşılamayan eşyalara gömleklerin de katılması an meselesi.

Aklımdaki soru işareti de kadınların ne zaman erkek gömlekleri giyecekleri. Erkekler günlük hayatta zaten gömlek giyiyorlar ama kadınları gömlek giymesi için farklı bir durumun olması gerek gibime geliyor.

Spor ve klasik giyim hakkında yazdığım yazıyı okumak için burayı tıklamanız yeterli.