Bu soruyu merak edenler daha çok bekar erkekler. Merak etmeleri de çok doğal. Bekar erkekler bir arkadaşları evlendiği zaman genellikle bu sorunun cevabını merak ediyor? Evlenen arkadaşına bu soruyu yöneltemediği için de yeni evli çiftler ne sıklıkla seks yapıyor sorusunun cevabı bir türlü bulunamıyor. En iyi arkadaşınızın evlendiğini düşünün bu soruyu arkadaşınıza sorabilir misiniz?

Yakın bir arkadaşınız evlendiği zaman ona ne sıklıkla seks yaptığını soramazsınız. Bu son derece garip bir durumdur. Evlenmeden önce cinsellik hakkında sınırsız sohbetler yaptığınız erkek arkadaşınıza bu soruyu soramazsınız. Bizim toplumda böyle bir durum var. Evlenince cinsellik tamamen saklanmaya başlanan bir oldu oluyor. Belki de doğru olan bu. Ancak bu durum evliliğin ilerleyen yıllarında bir dert yanma şeklinde erkekler arasında paylaşılıyor. Yani evliliğin ilk zamanlarında seks ile ilgili her ley normal giderken saklanan konu her şey kötüye gittiği zaman arkadaşlara şikayet olarak aktarılmakta. Bizim hanımın 5 yıldır başı ağrıyor şeklindeki konuşmaları duyabilirsiniz.

Yeni Evli Çiftler Ne Sıklıkla Seks Yapıyor ?

Seks Bekletmeye Gelmez

Yeni evli çiftler ne sıklıkla seks yapıyor sorusunun cevabını az da olsa bilen erkekler de var. Ama bu erkekler de evliyken değil de boşanırlarsa bunu açıklıyorlar. Bu da başka bir enteresanlık. Bu kişilerin açıklamalarından yola çıkarak evli çiftlerin ilk bir ay boyunca neredeyse yalnız kaldıkları her an seks yaptıkları sonucu ortaya çıkıyor. Hatta bu bir ay süresince yalnız kalabilmek için kendilerine ortam yaratma çabaları da görülmekte. Sonuçta cinsellik de bir açlık ve iki taraf için de evlendikten sonra gönül rahatlığıyla sevişmek asıl olan amaçlardan bir tanesi. Bu yüzden evliliği beklemekten kaynaklı mı dersiniz, yoksa şehvetin evlenmeden önce her geçen gün arttığı için mi dersin bilemem ama yeni evli çiftler evlendikten sonraki ilk aylarını birbirlerinden bıkana kadar sevişerek geçiriyorlar.

Erkeklerin yataktaki beklentileri hakkında yazdığım yazıya buradan ulaşabilirsiniz.