ÜNLÜLERİN SEKS SIRLARI

Hayatımızda önemli bir alanda yer alan birkaç konudan biride sekstir. Türkiye’de kimse çok açığa çıkarmak istemese de birçok kişinin seks sırlarının olduğunu biliyorum. Peki ünlülerin seks sırları?

Hem kadın hem erkek için olmazsa olmazlardan biri olan seksin ünlülerin dünyasındaki yerini merak ediyor musunuz? Biraz ünlülerin seks hakkındaki düşüncelerine, kendi hayatlarında nasıl yaşadıklarına bakalım. Bugün artık çokta gizli kalamayan ünlü seks sırlarını ve onlar hakkındaki düşüncelerimi seninle paylaşacağım.

CHRISTINA AGUILERA

Ünlülerin Seks Sırları

Kaynak : https://www.facebook.com/christinaaguilera

Evliliğinde sihri canlı tutmak adına kocası Jordan Bratman ile pazar günlerini çıplak geçiriyorlarmış. Ünlü şarkıcı “Tüm gün yatakta yatıp karı koca ne yaparsa ondan yapıyoruz” diyor. Bir evli çiftin pazar keyfinin sadece pazar kahvaltısı ve evde dinlenmek olmayacağını tahmin edebiliyoruz. Ama bu çift için pazar günü yapılan seksin yeri çok ayrı olmalı.

PARIS HILTON

Ünlülerin Seks Sırları

Kaynak : https://www.facebook.com/ParisHilton/

İnternete sızan seks görüntüleriyle üne kavuşan bir kadın olarak, Paris’in seks konusunda herşeyi ortaya dökeceğini biliyorduk. Ünlü “Üniformalı erkeklere her zaman bayıldım. Yakışıklı bir polis harika bir imaj. Özellikle mavi gözler, güzel bir yüz ve sıkı pazulara sahipse.” dedi. Ünlü seks sırları sıralamasında en cesur sözler diyebilirim. Üniformanın eskimeyen bir fantezisi ve yaygın olduğunu kesinlikle kabul ediyorum. Hatta Türkiye’de bulunan en yaygın fantezi bile diyebilirim.

HEIDI KLUM

Ünlülerin Seks Sırları

Kaynak : https://www.facebook.com/HeidiKlum/

Hollywood’un en sevilen çifti planlanmamış, herhangi bir zamanda, herhangi bir yerde seks yapmaya bayılıyormuş. Bu büyük bir cesaret işi. Özellikle bir ünlüysen çok tehlikeli sonuçlara neden olabilir. Buna cesaret edecek bir partner bulabilmekte çok zor olmalı.

EVA MENDES

Ünlülerin Seks Sırları

Kaynak : https://www.facebook.com/EvaMendes/

“50 eyalette seks yaptım. Bunların çoğu gençliğimde yaptığım yolculuklar sırasındaydı. Belki de temiz havadan.”

diyen Eva Mendes, anlaşılan gezmeyi sadece yeni yerler görmek için yapmıyor. Gittiği her yerde mutlaka seks yapmadan dönmüyor.

 BEYONCE

Ünlülerin Seks Sırları

Kaynak : https://www.facebook.com/beyonce/

Ünlü şarkıcı Beyonce, eşi Jay-Z ile birlikte yaşadıkları hakkında şöyle konuşmuş; ‘Biz eşim Jay-Z ile çok seksi siyah bir elbise gibi oluyoruz. Ancak her kadın başka başkadır. Her kadının ayrı ayrı sırları vardır. Yoksa da olması gerekir.’ dedi. Siyahın çekici ve seksi bir renk olduğunu her zaman düşünmüşümdür. Ünlülerin seks sırları sıralamasında bu çiftin oldukça masum olduğunu bile söyleyebilirim.

BRITNEY SPEARS

Ünlülerin Seks Sırları

Kaynak : https://www.facebook.com/britneyspears

Skandallarıyla ünlü şarkıcı Spears, kontrolün her zaman kendinde olmasını istiyormuş. Hiçbir zaman bir erkeğin kontrolü altında seks yapamayacağını düşünen şarkıcının kendi kontrolü altındaki bir sekste neler yapabildiği beni daha çok merak ettirdi doğrusu.

CAMERON DIAZ

Ünlülerin Seks Sırları

Kaynak : http://www.usmagazine.com

“Sevdiğim insana her zaman dokunmak zorundayımdır. Bu, isteğe bağlı değil, zorunluluktur benim için” diyor.

Yüzü masum görünse de yatakta biraz haşin olduğunu anlatmak istiyor Cameron.  Seksi çılgınca yaşamayı seviyor.

Belki daha deli dolu, çılgınca seks sırlarına sahip kişiler vardır ama kimse çıkıp bunu rahatça söyleyemeyebilir. Bazıları için seks özgür kılındığında bazen ise yasakken daha çekicidir. Ünlülerin seks sırları olarak adlandırdığımız bu itirafların çoğunu birçok normal ilişkide görebiliyoruz.  Seksin yeri herkeste farklı olabilir ama ortak tek nokta herkesin seks yaptığıdır.