Artık her şey kolaylaştı. Eskiden bir kızla tanışmak için yapılan şaklabanlıklar yerini bir mesaja bıraktı. Tabii ki bazen bu mesaj da yetmiyor ama ne olursa olsun kızlarla iletişim kurmanın yolu artık sosyal medyadan geçiyor. Tabi kurabilirseniz. Kadının ilgisini çekmek, onunla iletişim kurmaya çalışmak çok ağır adımlarla ve onu ürkütmeden yapılması gereken bir şey.

Hiç Tanımadığınız Bir Kadınsa

Sadece bir yerde gördünüz ve birebir hiçbir münasebetiniz olmadı. Hatta sizin varlığınızdan bile haberi yok. Ne yapacaksınız? Sosyal medya üzerinden mesaj mı göndereceksiniz? Bu kadar saf olmayın. Her işin bir raconu var. Sosyal medya üzerinden hiç tanımadığınız göz göze dahi gelmediğiniz birine sizden çok hoşlandım tanışabilir miyiz demek dünyanın en saçma davranışı. Zaten kadının ilgisini çekmek için yapılan bu davranışın başarılı olacağı da meçhul. Biraz aklınızı kullanıp normal hayatta bir şekilde iletişim kurabilirseniz her şey çok daha kolay olacaktır.

Sosyal Medya Üzerinde Kadının ilgisini Çekmek

Kızların genelinde şu düşünce vardır. Ben başka kızlar gibi değilim. Hepsinin bu şekilde düşünmesi onlarla kolay kolay iletişim kuramayacağınız anlamına gelir. Düşünsenize hepsi kendini diğer kızlardan farklı görüyor. Bu erkekler için büyük bir sorun. O yüzden ilk yapmanız gereken bir şekilde sosyal medyayı kullanmadan kadının ilgisini çekmek. Eğer iyi ya da kötü tanıştınız ya da en azından bir münasebetiniz oldu artık sosyal medya üzerinden tabir yerindeyse yardırabilirsiniz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken şey ise kızı darlamamak. Cevap vermiyorsa 3-4 mesaj gönderip biraz geri çekilmek. Kızlar kendisine ilgi gösterip geri adım atan erkekleri merak ederler. Eğer gerçekten bir şeyler olabilme ihtimali varsa size bir şey yazarlar. Ne yazdıklarına hiç takılmayın. Bu bir hakaret dahi olabilir. Burada size bir şey yazması önemli. Artık kapı açık demektir. Ama yine darlandırmamaya dikkat ederek özenle hareket edin. Bu işin sonu bir yerlerde oturup bir şeyler içmeye kadar gidecektir.

Bir kızın sizi gerçekten sevip sevmediğini nasıl anlarsınız? Buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.