Sıradan bir şekilde seks yapmak bir süre sonra hem erkeği hem de kadını sıkacaktır. Seks yaşamınızı hareketlendirmek için yapacağınız pek çok mevcut. Unutulmaması gereken en önemli nokta sınırları tamamen sizin çizecek olmanız. Bu yüzden korkmaya ya da endişelenmeye de gerek yok.

Birbirinizi Ne Kadar Tanıyorsunuz?

Partnerinizle birbirinizi ne kadar iyi tanıyorsanız yatakta birlikte yapacağınız şeylerin tadını da o kadar fazla çıkarabilirsiniz. Ancak bir noktada sürekli ayın şeyleri yapmak da sıkıcı olabiliyor. Bu noktada ise işin içine arayışlar girmekte. Mesela işe yatak dışında bir yerlerde sevişmekle başlayabilirsiniz. Unutmayın ki sadece yatak bile bir süre sonra seks yaşamınızı heyecansız bir hale getirebilir. Eğer erotik film izliyorsanız bu filmlerde size fikir verebilecek pek çok şey bulabilirsiniz. Bunları uygulamaktan kaçınmayın. Örneğin hızlı bir şekilde çalışan çamaşır makinesi üzerinde sevişmek değişik bir fantezi olabilir. Zaman zaman banyoda ya da varsa küvette sevişmek bile aklınıza çok daha yeni fikirler gelmesi için bir sebep olabilir. Her yeni fikir beraberinde başka fikirleri de getirecektir. Hepsini denemekten çekinmeyin.

Seks Yaşamınızı Hareketlendirmek

Yüzyıllardır insanlar seks yaşamlarını hareketlendirmek için çok değişik şeyler denemekteler. Zaten bu fikirlerin pek çoğu da filmlere konu oluyor. Bize düşen ise bunlar arasından seks yaşamınızı hareketlendirmek için uygun olanları seçmek. Burada dikkat edilmesi gereken nokta iki tarafın da işine gelen bir şey olması. Tek taraf için son derece cazip olan bir şey karşı taraf için anı caziplikte olmaz. Oysaki iki kişinin de aynı tadı alması ortaya çok daha güzel bir ilişkinin çıkması anlamına gelir. Bunu sadece cinsel olarak düşünmemek gerekiyor. Güzel bir cinsel ilişki beraberinde normal hayatta da partnerlerin birbirleriyle güzel bir şekilde yaşamalarına sebep olmakta.

Erkeklerin yataktaki beklentileri hakkında yazdığım yazıma buradan ulaşabilirsiniz.