Seks filmi seyretmek ayıp bir şey olmasa gerek. Kaldı ki seks aslında ayıp bir şey değil. Elbette insanların toplum içinde ya da zamansız yaptıklarını ayrı tutuyorum. Çünkü seks biraz da konsantrasyon işi olduğu için insan içinde yapılmasının çok farklı amaçları da olabilir. Bizim ülkemizde böyle bir şeye tanık olmak imkansız ancak buna tanıklık edebileceğimiz çok fazla ülke var.

Erkekler Bunu Saklamıyor

Seks filmi seyretmek erkekler için oldukça normal. Zaten erkeklere sorsanız bunu hiçbir erkek inkar etmez. Erkeğin bunu kabul etmesi değil kabul etmemesi garipliktir zaten. Aynı şey kadınlar için de geçerli. Ama nedense kadınların pek çoğu seks filmi izlediklerini inkar ederler. Bunun sebebini anlamış değilim. Seks filmi izlemek ayıp değil ki. Neden bu durum kadınlar tarafından gizlenmeye çalışılıyor gerçekten enteresan. Aklıma bir iki bir şey geliyor ama çok uç düşünceler. Acaba kadınlar erkeklerin kendilerinin seks filmi izlemesini bildiklerinde kendilerine olan bakışların değişeceğinden mi korkuyorlar. Gerçekten uç bir teori. Kadının seks filmi izlemesi onu fahişe yapmaz. Ama kadınlar böyle bir düşünceye sahip oldukları için mi bu konuda yalan söylüyorlar?

Seks Filmi Seyretmek

Elbette tüm kadınlar bunu gizlemiyorlar. Olayın hiçbir zararının olmadığının farkında olanlar da var. Ne olmuş yani izlemişsem deyip bunu açıkça söylüyorlar. Üstelik şunu rahatlıkla söyleyebilirim dobra kadınlar erkekler tarafından daha çok dikkate alınıp daha fazla dinleniyorlar. Bunu sadece seks filmi seyretmek anlamında söylemiyorum. Gerçek hayatta her yönüyle dobra olan, doğruyu söyleyen kadınların erkeklerin çok daha ilgisini çektikleri bilinen bir gerçek. Bunun sebebi ise erkeğin bu tarz kadınlarla her şeyi kolaylıkla konuşabilecek olmalarından geliyor. Seks filmi izlemenin kötü bir şey olmadığı daha önemlisi cinselliğin kötü bir şey olmayıp bir ihtiyaç olduğunun kısa zamanda çok daha fazla kadın tarafından fark edilmesi dileğiyle.

Erotik televizyon kanalları hakkında yazdığım yazıma buradan ulaşabilirsiniz.