Erkekler arasında uçlarda yaşayanlar da evcimen olanlarda eninde sonunda aynı tarz kadınlarla evlenme noktasında buluşuyorlar. Bunun pek çok sebebi var. Ama aralarından en önemlisi kadının evinde nasıl bir kadın olduğu. Bu noktada insanın aklına nasıl kadınlarla evlenilmez sorusu geliyor. Evlenmeyi düşünmeye başlayan erkek için aklındaki daha önce çizgilerini belirlemiş olduğu kadını profili tamamen değişiyor.

Erkeğin evlilik gibi ciddi bir konu gündeme geldiğinde ilk düşündüğü şey kendisine bakabilecek bir kadın oluyor. Her şeyin temelinde yatan bu. Pek çok erkek bunu dile getirmez. Kendisine nasıl bir kadın aradığı sorulduğunda birlikte hoşça vakit geçirebileceği ve onunla olmaktan mutlu olabileceği bir kadın aradığını söyler. Ama burada hem benim hem de bu yazıyı okuyacak olan erkeklerin çok iyi bildikleri şey olan kocasına bakabilme kabiliyetinde olan bir kadın arandığı dile getirilmez. Evin odalarının güzelliğinden bahsedilir ama evin bodrumu hiç bir zaman gündeme gelmez.

Nasıl Kadınlarla Evlenilmez?

Kadınlar Evliliğin Gerçek Yüzünü Ne Kadar Biliyor?

Kadınların bazıları bu konu hiç gündeme gelmese dahi evlendikten sonra kocalarına bakacaklarını çok iyi biliyorlar. Bu tamamen kadının olgunluğuyla ilgili bir durum. Ancak bunu gerçekten bilmeyenler de var. İşte nasıl kadınlarla evlenilmez sorusunun cevabı da bu kadınlar. Evlilik hayatının sadece bir adamla aynı evde kalmak olduğunu zanneden o kadar çok kadın var ki. Bütün gününü evde oturarak erkeğin eve para getirmesini bekleyerek geçireceğini sanan o kadar çok kadın var ki. İşte bu kadın tipi evlendikten sonra kendine düşen erkeğe bakma görevini yerine getirmediği için mutsuz olmakta. Pek çok boşanmanın ana nedeni evliliğin tam olarak ne olduğunu bilmeden, evlendikten sonra yapması gereken görevlerden bir haber olan kadınlar.

Bu yazıyı okuyacak kadınlar da bu zamana kadar evliliğin nasıl bir şey olduğunu hiç düşünmedilerse ya da akıllarında farklı bir düşünce varsa gerçek evliliğin ne olduğunu da bu şekilde öğrenmiş oldular. Cinsel hayatınızı aydınlatabilecek çeşitli önerilerde bulunduğum yazıma buradan ulaşabilirsiniz.