Erkeklerin karşı cinsle ilgili olan sorunlarından bir tanesi de onlarla tanışmak. Kızlarla nasıl tanışırım sorusu her erkeğin mutlaka düşündüğü ve cevabını araştırdığı soruların başında geliyor. Kızlarla tanışmanın çok zor olmadığını en başından söylemek gerek.

Tanışma Korkusu

Kızlarla tanışma konusunda erkeklerde en çok görülen durum tanışma korkusudur. Kızla konuşmak için onun yanına gidildiğinde nasıl bir tepki ile karşılaşılacağını bilmemek bu korkunun ortaya çıkmasına sebep oluyor. Bu noktada elbette ne kaybederim ki gideyim konuşayım şeklinde bir yaklaşım da yanlış olacaktır. Bir kızla konuşmak istiyorsanız sadece uygun olan en iyi zamanı ve yeri bulmak gerekiyor. Kızları büyük bir çoğunluğu insanların onu yabancı birisiyle görmesinden hoşlanmaz. Bu yüzden en azından bu tarz bir şeye mahal vermeden hareket etmek gerek.

Kızlarla Nasıl Tanışırım ?

Kurulan Cümlelerin Önemi

Kızlarla konuşmaya başlarken bir şekilde bütün dikkatlerini size vermeleri ve size söyleyecek bir şeyler bulamamalarını sağlamak gerek. Bunun için de en önemli silah onunla konuşurken kuracağınız cümleler. Bu cümleler öyle cümleler olmalı ki karşınızdaki kişi hiçbir şekilde karşı gelememeli. Burada iş biraz da sizin maharetinize kalıyor. Kızlarla nasıl tanışırım konusunda ilk aşamada tabi ki güzel aşk cümleleri kurmayacaksınız. Ondan hoşlansanız bile bunu dile getirmemeniz gerekiyor. Kızlar kendilerinden hoşlandığınızı anladıkları anda size cevap vermenin de yolunu bulmuş olurlar. Tabi ki ondan hoşlandığınız için tanışmak istiyorsunuz ama bunu ilk etapta sakın dile getirmeyin. Bunu dile getirirseniz kendi işinizi zorlaştırmış olursunuz. Burada ilk aşamanın tanışma olduğunu unutmayın. Tanışma aşamasında senden çok hoşlandım derseniz her şeyi en başından kaybedebilirsiniz.

Kızların sürekli olarak erkekler tarafından tanışma konusunda sözler duyduğunu unutmayın. Yani siz ilk kişi olmayacaksınız ve kızlar bu duruma son derece alışkınlar. Bir şekilde farklılığınızı göstermeniz lazım. Kadın ve erkeğin dost olup olamayacağı hakkında yazdığım yazıma buradan ulaşabilirsiniz.