Kız tavlamak kelime olarak da nedense bana çok garip geliyor. Ama ülkemizde bu iş için kullanılan kelimeler arasında da kötünün iyisi durumunda. Yani kız ayarlama, kız ayartma, kız düşürme gibi terimleri kullanmaktansa kız tavlama daha makul. Bir de bunun sanatı var. Kız tavlama sanatı gerçekten bir sanat.

Kızlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Bu konu hakkında kesin bir şey söylemek neredeyse imkânsız. Tüm kızlar aynı değil ki. Her kızın hoşlandığı erkek tipi farklı olacak. Mesela kızlar kel erkekleri sevmezler deniyor ama pek çok kızın sevgilisi kel. Bu yüzden genelleme yapmak çok yanlış. Hangi kızlardan bahsediyoruz? Bu noktada diyebileceğimiz tek şey yerinde konuşan, efendi olan erkeklerden genelde çok daha fazla hoşlanıldığıdır. Bunun dışında farklı bir şey söylemek mümkün değil.

Kız tavlama sanatı olarak adlandırılan da aslında erkeğin kızların gözüne girmek için çabalamalarından başka bir şey değil. Kimi erkek bunun için gerçekten ölümüne çaba gösterir, kimisi ise dünyanın sonu olmayacağı için şansını denemek ister. Ama erkek olarak unuttuğumuz bir nokta var. Kızlar adamı süründürür. Evet, bir kızın gönlünü kazanmak istiyorsanız bunun için kelimenin tam anlamıyla sürünmeniz gerekiyor. Bu noktada işin pek de sanat olmadığını anlayabiliriz. Kızlar içgüdüsel olarak icraata bakarlar. Yani lafla bir kızı tavlamak oldukça zor. Bir şekilde sevginizi ona göstermek için elle tutulur gözle görülür işler yapmak gerekiyor. Çiçek almak, yolda önünü kesmek, onu sabaha kadar beklemek, taciz derecesinde olmayan şekilde mesajlar atmak. Sonuçta bir şeyler yapmak ve onun bu yaptıklarınızı fark edebilmesini sağlamak gerek.

Kız Tavlama Sanatı

Güzel Sözler

Bunu unutun. Hiçbir kızı sadece güzel sözlerle tavlayamazsınız. Eğer sadece güzel sözlerle bunu yapmaya çalışıyorsanız bunun dönüşü size alaycı cevaplar olacaktır. Çünkü karşınızdaki kızın bunu daha önce onlarca kez yaşadığını unutuyorsunuz. Bu sözlerinizi destekleyici bir şeyler yapmanız gerek. Artık onu da sizin bulmanız lazım. Kız tavlama sanatı içerisinde yapılmaması gereken en hatalı davranış hoşlandığınız kıza hemen yemek teklifinde bulunmak olacaktır. Hele kızla yeni tanışmışsanız teklifinizin kabul edilmesi imkânsız.

Önemli Not: Gerçekten yakışıklı bir erkekseniz hiçbir şeye ihtiyacınız olmadığını unutmayın. Bu yazı sizin için yazılmadı.

Cinsellik hakkında nacizane önerilerimin bulunduğu yazıma buradan ulaşabilirsiniz.