Erkekler için seksin ne kadar gerekli olduğunu herkes bilir. Elbette kadınlar için de aynı şey geçerli ancak kadınların bunu erkekler kadar cesur bir şekilde ortaya koyamamaları sanki onların seksle hiç alakaları olmadığı izlenimini veriyor. Erkeklerin çok garip bir şekilde değişik seks fantezileri var. Mesela kilolu kadınlarla seks yapmak erkeklerin pek çoğu tarafından çok cazip karşılanmakta.

Bunun nasıl bir psikolojik açıklaması olduğunu tabi ki bilmiyorum. Ancak etrafımdaki arkadaşlarımdan azımsanmayacak bir bölümü kilolu kadınlarla seks dendiği zaman can atar kıvamdalar. Bu durumdan şu sonucu çıkarmak mümkün. Kilolu oldukları için şikâyet edip duran kadınlar da aslında erkekler tarafından arzulanmakta. Dünyada milyarlarca erkek var ve hangi erkeğin hangi fiziki ölçülerde bir kadını arzuladığını tahmin etmek son derece güç. Aslında olaya sadece cinsel yönden bakmamak lazım. İkili ilişkilerde de pek çok erkek kilolu kadınlardan hoşlanmakta. Çünkü kilolu kadınların kendilerine has bir cazibesi var. Bunların en başında da genellikle kendileriyle barışık olmaları geliyor. Bu barışık olma durumu bile kendi başına bir erkeğin kilolu bir kadına âşık olma olasılığını arttırmakta. Ancak bu olayın tam tersini düşünmek pek de mümkün değil. Kadınla ister kilolu olsun ister zayıf olsun kilolu bir erkekle bir şeyler yaşamaktan uzak durumdalar. Bunun sebebi ise her kadının kendi zihninde tasvir ettiği erkeğin Kenan İmirzalioğlu ya da Kıvanç Tatlıtuğ kıvamında olması. Erkekler kilolu kadınlarla seks ya da duygusal bir şeyler yaşama konusunda açıkken kadınlar ise kilolu erkeklere karşı en başından tepkililer.

Kilolu Kadınlarla Seks Fantezisi

Elbette her kadın ya da her erkek aynı düşünceye sahiptir demek doğru değil. Kilolu erkeklerle birlikte olan normal beden ölçülerine sahip kadınlar da var. Ancak bu oran oldukça düşük.

İlişkiyi reddeden erkekler hakkında yazdığım yazıma buradan ulaşabilirsiniz.