Çoğu zaman erkeklerin kadınları kullandığı konuşulur. Ama olaya bir de diğer taraftan bakmakta fayda var. Neden kimse kadınların erkekleri kullanması hakkında bir şey söylemiyor gerçekten enteresan. Bir kadının karşısındaki erkeğin ondan hoşlandığının farkına varması bu sürecin de başlangıcı oluyor. Erkeğin sürekli olarak hoşlandığı kadının yanında olmak istemesi bunu bilen kadının da kısa zaman içinde onu kullanmaya başlamasına sebep oluyor.

Kadınlar Erkeklere Göre Çok Daha Acımasız

Bu durum ilk bakışta iki tarafında çıkarına bir durum gibi görünmekte. Ama aslında kadının erkeği kullanma ve onu saf yerine koyma çalışmasından başka bir şey değil. Kadın, bu erkeğe karşı hiçbir şey hissetmese bile bunu direkt olarak söylemiyor ve onu kullanmaya başlıyor. Bu durum bazen çok acımazsızca olabiliyor. Bir yere gitmesi gerekirken erkeği arayıp kendisini onun götürüp götüremeyeceğini sormaktan tutun da bazı durumlarda kadının hoşlandığı erkekle buluşmaya giderken dahi kendisinden hoşlanan diğer erkeği kullanması da görülmekte. Tabi erkek kadını görmek için bütün bunlara katlanıyor ama temelinde kendisinin kullanıldığını bilmiyor ya da buna ihtimal vermiyor. Ancak maalesef bütün bunlar kadınların yaptıkları şeyler. Üstelik bir insanı kullanırken çoğu iyilik yaptığını çünkü kendisinden hoşlanan erkeğin kendisini görmesi için fırsat verdiklerini dahi söyleyebiliyorlar.

Kadınların Erkekleri Kullanması

İşin garip tarafı en başta da bahsettiğim gibi kadının erkekleri kullanması hakkında kimsenin ağzını açmadığı ve sürekli olarak erkeklerin kadınları kullanıldığından bahsedilmesi. Kadınların erkekleri kullanması sadece bu kadarla sınırlı değil. 20’li ve 30’lu yaşlarında olan pek çok kadının zengin ama yaşlı erkekleri nasıl dolandırdıklarına hepimiz biliyoruz. Bu durum ise bir kadının erkeği kullanması hakkında gelebileceği son nokta. Bu bakımdan kimsenin çıkıp da erkeklerin kadınları kullanması hakkında avaz avaz bağırmasına gerek yok.

Duygusal şiddet gören erkekler hakkında yazdığım yazıma buradan ulaşabilirsiniz.