Bunu kesinlikle yakışıklılık ya da giyim-kuşam anlamında söylemiyorum. Her kadın için cazip olan belli başlı erkek modeli vardır. Bu erkekler daha çok yaşam tarzlarıyla ön plana çıkarlar. Günümüzde kadınlara cazip gelen erkek modelleri arasında en revaçta olan ise gezen erkekler.

Kadın İçin Gezmek Önemli Ama…

Gezen erkekler aslında yıllardır kadınlara cazip gelen erkek modelleri arasında. Ancak son yıllarda erkekler bu durumu başka insanlara da gösterebilecekleri bir mecraya sahipler. Tabii ki Instagram. Bir kız bir erkekle tanıştığında ona karşı içinde bir şeyler olduysa yaptığı ilk iş onu Instagram ya da Facebook üzerinden eklemek oluyor. İşte burada karşısına çıkan resimler kadının aklındaki düşüncenin ciddi bir hal almasına sebep oluyor. Kadınların neredeyse tamamı gösterişe önem verirler. Kendilerinin yapamadıkları ancak birlikte olduklarında yapma fırsatı bulacakları erkekler kadınlar için çok önemlidir. Bu noktada kadını anlamak erkekler için zor bir nokta. Çünkü hiçbir mantık kadının neden bir gösterişin peşinden gittiğini açıklamaya yetmiyor. Bu yüzden kadınlara cazip gelen erkek modelleri arasında birlikte olduğunda kendisinin de gösteriş yapabileceği erkekler ön planda geliyor.

Kadınlara Cazip Gelen Erkek Modelleri

Genellikle gezmeyi seven erkekler gittikleri yerlere ait tarihi ve turistik yerlerin fotoğraflarını paylaşırlar. Belki bir ya da iki karede de kendilerine yer verirler. Ancak kadınlarda bu durum Instagram’a koymak için bir yerlere gitmek üzerinedir. Yani asıl amaç gezmek değil bunu bir gösteriş haline getirip Instagram’da paylaşmaktır. Erkekle kadın arasındaki en önemli nokta da bu. Bu durumu kadınların büyük bir kısmı reddederler. Öyle olmadığını söylerler. Instagram’da paylaşım yapmak için bir yerlere gittiklerini ve yaptıklarının mantık dışı bir davranış olduğunu bildikleri için sürekli olarak inkâr ederler.

Erotik televizyon kanalları ile ilgili yazdığım yazıma buradan ulaşabilirsiniz.