Kadınlar konusunda erkeklere garip gelen konulardan bir tanesi de kadını elde tutmak. Bunun için de kadını elde tutmanın yolları nereler bunun hakkında bir şeyler yazmak istedim. Kadını neden elde tutmak gerekiyor? Erkekler bunu yapmak zorundalar mı? Maalesef böyle bir durum var. Bu durumu pek çok kadın inkâr etse de başına gelen erkekler bana hak vereceklerdir.

Kadın Neden Kaçar?

Kadının bir erkekten uzaklaşması için pek çok sebep var. Bunların en başında ise kendisine iyi davranılmaması geliyor. Kadın bir erkeğe manyak gibi âşık olsa da eğer kendisine iyi davranılmıyorsa rahatlıkla terk edebiliyor. Erkeklerin “nasıl olsa beni bırakamaz” şeklindeki düşünceleri aslında büyük bir yanılgı. Bu sayede kız arkadaşlarını ya da eşlerini kaybeden pek çok erkek var. Bununla birlikte ne yazık ki kadın sizden daha iyi olduğunu düşündüğü bir başka erkeği bulduğu anda sizi bir anda silebilir. En büyük tehlike de bu. Zaten hep bir arayış içinde olan kadın kendisine iyi davranan, bir iki güzel söz söyleyen herhangi bir erkeğe kolaylıkla yaklaşabilir. Amiyane tabirle boynuzlamak olarak bilinen bu davranış aslında kadınlara göre gayet normaldir. Sizin bunu neden yaptığını sorduğunuz zaman da sizi kötüleyecektir. Yani aslında yapmaması gereken bir şeyi sizin yüzünüzden yaptığını söyleyip bu işi meşru bir hale getirmeye çalışacaktır. Bu tarih boyunca kadınların yaptıkları bir davranış. Bir maymun bir dalı tutmadan diğerini bırakmaz sözü de bunun için söylenmiş bir söz.

Kadını Elde Tutmanın Yolları

Kadını elde tutmanın yolları arasında yapılması gereken en önemli şey bir şekilde sizi bırakamayacak şekilde onu kendinize bağlamak olacaktır. Pek çok erkek işini sağlama almak için evlenmeden çocuk yapma yolunu seçer. İşte aslında bunun arasındaki amaç kadını kendine bağlamaktır. Bu çok uç bir örnek olsa da yapılıyor. Bunun yanında kadının ailesiyle bir an önce tanışıp onlara kendini sevdirmek te kadını elde tutmanın yolları arasında. Eğer kendinizi ailesine sevdirirseniz ileride yaşanacak olan bir ayrılık durumunda ailesiyle bağlantıya geçip onların da müdahil olmasını sağlamak mümkün.

İlk buluşma ve ilk konuşma hakkında yazdığım yazıma buradan ulaşabilirsiniz.