Instagram fenomeni olma kavramının yeni yeni ortaya çıktığı dönemlerde insanlar yaşayışlarını da paylaşmaya başladılar. Sıradan insanların paylaştıkları çok fazla ilgi çekmese de bazı kişilerin paylaştıkları bir anda milyonlarca takipçiye sahip olmalarına sebep oldu. Bunların başında da Instagram fenomeni Dan Bilzerian geliyor.

Biz Instagram fenomeni Dan Bilzerian olarak kendisini tanısak da aslında bu kişinin tam olarak ne işle uğraştığı bilinmiyor. Bir başka deyişle servetini diğer fenomenler gibi Instagram üzerinden kazanmadığı ortada. Çünkü paylaştığı fotoğraflar direkt olarak para, zenginlik ve güzel kızlar üzerineydi. Bu da insanların kısa sürede ilgisini çekti. Öyle ki sadece insanların değil Amerika’da bazı devlet birimlerinin de bu durum ilgisini çekmiş olacak ki hemen kendisi hakkında çeşitli araştırmalar başlattılar. Bunun üzerine Bilzerian sahip olduğu servetin nereden geldiğini de açıklamak zorunda kaldı. Hatta bunun için çeşitli girişimlerde dahi bulundu. Kendisine ait bir poker sitesi açtı ve insanları burada online poker oynamalarına imkân tanıdı. Elbette yüklü paralar karşılığında. Diğer taraftan kendisi de çeşitli poker turnuvalarına katılmaya başladı. Ama bunların hepsi bir paravandı. Çünkü servetinin nereden geldiğini bir şekilde açıklamak zorunda kaldı. Sorulan sorulara internet sitem var, aynı zamanda poker turnuvalarından kazanıyorum cevabını verdi. Çok inandırıcı değil ama birilerini inandırmayı başarmış gibi görünüyor.

Instagram Fenomeni Dan Bilzerian

Silah Kaçakçısı mı?

Pek çok kişi Instagram Fenomeni Dan Bilzerian ‘ın bir silah kaçakçısı olduğunu düşünüyor. Instagram’da fenomen olması bir bakıma kendi kendisini ele vermek oldu ancak e azından şu an için başı dertte görünmüyor. Bununla birlikte ileride servetini nasıl kazandığı ile ilgili sorularla karşılaşma ihtimaline karşı değişik alanlarda da yatırımlarını hızlandırdı. Amerika’nın çeşitli yerlerinde oteller açtı.

Erkek blogger ne yazar konulu yazıma buradan ulaşabilirsiniz.