Kadınlar erkeklerin bu işi çok kolay bir şekilde yaptıklarını söylüyorlar. Ancak durum hiç de öyle değil. Erkekler için ilk kez gördüğün biriyle sevişme durumu bazen geri tepebiliyor. Her ne kadar erkek bu duruma meyilli olsa da insan psikolojisi bazen bu duruma engel oluyor.

Erkekler Yöntem Geliştiriyor

Pek çok erkek geneleve gider ya da günübirlik ev tutarak buralara kadınlar çağırabilir. Ülkemizde cinsellik ile ilgili ciddi bir sektör gelişmiş durumda. İnternetin de artık her eve girmesiyle evli olsun olmasın erkek kimsenin ruhu duymadan bu işi kolaylıkla yapabiliyor. Şimdi bu yazıyı okuyan kadınlar kızacaklardır. Hatta çoğu benim erkek arkadaşım ya da kocam böyle şeyler yapmaz diyecektir. Bu noktada söyleyebileceğim şey ise erkek istedi mi yapar olacaktır. Ancak asıl anlatmak istediğim konu bir sürü erkeğin aklında böyle bir şey varken çoğunun ilişki sırasında psikolojik anlamda rahat olmaması. Bu durum beraberinde de sertleşme sorunun yaşanmasına sebep olur. Bunun pek çok şeyle ilgisi olabilir. ilk kez gördüğün biriyle sevişme erkeklerin tümünün başarabildikleri bir şey değil. Hatta bunun için kendi kendilerine çeşitli yöntemler geliştirmiş olan erkekler dahi mevcut. Amaç birlikte olacağı kadını biraz daha tanımak. Peki, erkek bunu neden yapar? Çünkü karşısındaki kadınla yatağın dışında da biraz vakit geçirip bu psikolojik sorunun üstesinden gelmeye çalışır. Başarılı olup olamayacağı yine yatakta ortaya çıkacaktır.

ilk Kez Gördüğün Biriyle Sevişme

Elbette bunun bilincinde olan erkek için tedavi kaçınılmaz bir durum. Ancak bunun tedavisini de eğer evliyse eşinden gizli yapmak zorunda kalacaktır. Kimse eşine ilk kez gördüğüm kadınlarla sevişemiyorum diyemez. Ancak ne olursa olsun bunun arkasında ciddi psikolojik sebepler olabilir. İlerleyen zamanlarda erkeğin eşine karşı da aynı durumu yaşayıp yaşamayacağını da kimse bilemez. Bu yüzden bir şekilde tedavi olunmasında fayda var.

Erotik televizyon kanalları hakkında yazdığım yazıma buradan ulaşabilirsiniz.