Evet, böyle erkekler de var. Buradaki ilişkiyi hem cinsel hem de duygusal olarak iki farklı kulvarda değerlendirmek lazım. Kadınlar için bu duruma inanmak biraz zor. Genellikle kendi başlarına geldiğinde bu tarz erkeklerin de olabildiğini anlıyorlar. Ancak neden tüm kadınlar kendilerini reddedilmez görüyorlar bence işin asıl tartışılması gereken tarafı da bu. ilişkiyi reddeden erkek aynı zamanda kadınlar için peşinden koşulan erkek durumuna geliyor.

Kaçan Kovalanır

Bu sözü hepimiz biliyoruz. Kadınların en büyük zaaflarından bir tanesi kendilerini reddeden erkeklerin üzerine daha çok düşmeleri. Bu yaradılıştan olabilir. Hele bir de erkekleri tam bir kadın delisi olarak gören kadınlar bu konuda çok daha fazla hüsrana uğruyorlar. Çünkü erkeği tanımadan avcunun içine alabileceğini düşünen kadın bu konuda başarısız olunca çok daha fazla sinirlenip bunu gurur meselesi haline getirebiliyor. ilişkiyi reddeden erkek bir anda ulaşılamadığı için kadının gözünde çok daha fazla değerleniyor.

ilişkiyi Reddeden Erkek

Elbette erkekler de zeki. Bu durumu fırsata çevirecek erkek sayısı da oldukça fazla. Bu noktada da olaya ava giden avlanır diyebiliriz. Kadınlar her ne kadar cinsel anlamda bir erkeği arzulasalar da bunun mutlaka duygusal bir tarafı da oluyor. Seks ağır basıyor ancak arkasında bir hoşlanma durumu da oluyor. Buna karşılık veren erkekte ise karşılık sadece seks anlamında oluyor. Bir başka deyişle erkek kadından hoşlanmadan onunla sevişebiliyor ama kadınlarda bu olay biraz farklı. O yüzden cinsel birleşmeden sonra erkek kapıdan çıkıp gidiyor. Ancak kadında bu sefer de seks arzusunun arkasına gizlenmiş duygusal dürtüler ortaya çıkıyor. Durum böyle olunca olaya sadece seks olarak bakan erkek bir anda duygusuz bir erkek oluyor. Oysaki erkek de kadının olaya sadece seks olarak baktığını ve ikisi de istediğini aldığı için olayın tamamlandığını düşünüyor.

Kadınların yatakta ne kadar cesur oldukları ile ilgili yazdığım yazıya buradan ulaşabilirsiniz.