İLGİNÇ GENELEVLER

Dünya genelinde seks sektörüne hizmet veren birçok genelev var. Bunlardan bazıları ise verdikleri hizmetler ile farklılıklarını ortaya koymuş. Ne kadar genelev olabilir diyebilirsin.  Türkiye standartlarından uzaklaşıp dünya çapında hizmet veren ilginç genelevler neler birlikte bakalım.

Dünya Çapında Hizmet Veren Genelevler !

Villa Tinto, Belçika

Turistlerin de en çok ziyaret ettiği bu genelev oldukça rağbet görüyor. Kırmızı ve siyah dekorasyonu bir dekarosyana sahip mekanın ayrıca karnı acıkanlar için gece yemeği ve kahvaltı servisi de mevcut.

Stiletto, Sidney

Saati 400 dolar olan bu genelevde 6 farklı lüks suit bulunuyor. Yatakların hepsi yuvarlak olarak dizayn edilmiş. Genelevde bilardo masası, yüzme havuzu, gece kulübü ve dans pisti  gibi birçok eğlenceli aktivite yapabileceğin mekanlar mevcut.

Big Sister, Prag

Girişi ücretsiz olan bir genelev duydunuz mu? Bu genelev hiçbir ücret talep etmiyor. Bu ilginç genelev için  tek şart cinsel ilişki sırasında videoya kaydedilmek. Kaydedilen görüntüler, kişinin izni alınarak internet üzerinden porno sitelerde yayınlanıyor.

Şişme Kadın Genelevi, Japonya

Bu genelev kulağa saçma da gelse Japonya’da bu tür ilginç genelevler oldukça fazla. Sadece şişme kadınların hizmet verdiği bu işletmede isteyen olursa gerçek kadınlar tarafından masaj da yapılıyor. Türkiye’de böyle ilginç genelevleri olsaydı tutup tutmama ihtimalini doğrusu kestiremiyorum.

Mustang Ranch, Nevada

Bu genelevde çalışan kadınlar, müşterilerini kovboy ya da kızılderili kıyafetleri ile karşılıyor. İçinde lüks bir et restoranı da olan genelevde gece kulubü de var.

Maison d’Envie, Berlin

Berlin’de bulunan bu ilginç genelevleri için ulaşım tercihiniz bisikletinizle ve toplu taşım aracı olursa 7,5 dolar indirim kazanıyorsunuz. Bunun için bisiklet kilidinizi ya da toplu taşıma biletinizi göstermeniz yeterli. 20 dakikalık bir seansın bedeli ise 50 dolar.

Daily Planet, Melbourne

Bu genelevin ilginç tarafı ise içi Antik Yunan ve Roma dekoruyla dizayn edilmiş. Avustralya’da üst üste “En iyi hizmet veren genelev” ödülüne sahip olmasının yanı sıra borsaya kayıtlı ilk genelev olma özelliğini de taşıyor.

Nana Entertaitment Plaza, Bangkok

Bir seks avmsi havasında olan yerin her katında ilgi alanına göre değişen işletmeler var. Seks için giden birisinin aradığını bulamaması mümkün değil deniliyor.

Pascha, Köln

Avrupa’nın en büyük genelevi ünvanına sahip bu genelev 12 kat ve 126 daireden oluşuyor. Her katta farklı hizmetler varken sadace bir katı  kadın müşteriler için oluşturulmuş. Binada güzellik salonundan gece kulubüne kadar, müşterinin dışarı çıkmaması için her şey mevcut.

Presidential Suite, Avustralya

2012-2013 yıllarında Avustralya’nın en iyi genelevi seçilmiş. İçinde altın heykeller ve şamdanlar bulunuyor. Bir odasında da ilginç Asya çayları ikram ediliyor. 10 kere giden müşterilerine 1 giriş ücretsiz kampanyası var.

Moonlite Bunny Ranch, Nevada

Sık sık gittiği bir genelevini gözüne kestiren Dennis Hof, 1993 yılında bu genelevi satın almış. Kadınlar kovboy şapkası takıp leopar desenli kıyafetler giyiyormuş. Tam bir kostüm partisi gibi diyebiliriz. Tabi daha ateşli bir parti olduğu kesin. Söylentilere göre Amerikalı birçok ünlünün de bu genelevin müdavimiymiş.