Erkeklerin en büyük sorunlarından bir tanesi. Elbette şaka ama her erkek hayatının belli bir bölümünde bunun için çeşitli çalışmalarda bulunmuştur. Kimi erkek için eve kız atmak oldukça basit bir konuyken kimileri içinse imkansızdır. Bunun arkasında çok fazla neden var tabi ki.

Eve Kız Atmak O Kadar Basit Değil

Aslında eve kız atmak basit ama eve kız attıktan sonra yapacağın şey o kadar basit değil. Bir başka deyişle eve kız attıktan sonra her şey bitmiyor. Asıl ondan sonra başlıyor. Kızların çoğunluğunun macerayı seven bir yapısı var. Yani sizin evinize gelmeleri aslında aptallıklardan ya da onları kolayca kandırmanızdan kaynaklanmıyor. Sizin evinize gelmek onlara heyecan veriyor. Çünkü evde ne yapacağınız, onu nasıl bir şeyin karşılayacağını bilmemek bu heyecanı körüklüyor. Erkekler bu durumu genellikle kızı nasıl kandırdım ya da çok saf kız eve çağırdım geldi şeklinde yorumlarla ama nihayetinde kızın sizi evinize gelmesi farklı bir heyecan tatmak içindir ve o heyecan kesinlikle cinselliği içinde barındırmayan bir heyecandır.

Eve Kız Atmak

Eve kız atmak bin bir fantezi eşliğinde planlanır genelde. Kız ise “şunun evine bir gideyim bakayım evi düzgün mü tertipli mi” düşüncesiyle gelir. Bir de erkeklerin çoğu kızı evine çağırırken kurduğu tüm hayalleri kız eve geldikten sonra unutur. Olay en sonunda kızla birlikte oturup Netflix’ten vizyondaki filmlerden bir tanesini izleyerek son bulur. Aklı başında hiçbir kız da evinizde kalmaz o ayrı bir konu. Çünkü gece evinizde kalan kız zaten daha öncesinde başkalarının evinde de kalmıştır. Bu tarz kızlarla ciddi bir şey düşünmek size kalmış tabi. Her erkeğin sınırları farklı. Bir tanesi için hiçbir şey ifade etmeyen bir durum diğerinin kırmızı çizgisi olabiliyor.

Seks sırasında en çok tercih edilen pozisyonlar hakkında yazdığım yazıya buradan ulaşabilirsiniz.