Aslında erkeklerin yataktaki beklentileri hakkında bir genelleme yapmak ne kadar doğru bilmiyorum. Ama en azından kendi erkek muhabbetlerimizden az çok erkeklerin neler istediğini tahmin etmek zor değil. Yataktaki beklentiler bazen normal şeyler olsa da bazen kadını rencide etme noktasına kadar gelebiliyor. Bunun saklamaya gerek yok. O yüzden karşınızdakinin de insan olduğunu unutmamak lazım.

Kadın Seks Objesi Değil

Bu çok klişeleşmiş bir söz olmasına rağmen çok da doğru bir söz. Maalesef günümüzde hala kadına direkt olarak seks beklentisiyle yaklaşan çok insan var. Kadınların bu tarz insanları hemen anlamak gibi bir yetenekleri var. Yani kendilerine hangi amaçla yaklaşıldığını çok iyi biliyorlar. Eğer yaklaşan gibi elle tutulur, biraz yakışıklı biriyse o zaman kendileriyle iletişim kurulmasına izin veriyorlar. Yok değilse o zaman bir şekilde yanınızdan uzaklaşıyorlar. Ancak hesap edemedikleri bir nokta var. İş eninde sonunda yatağa geldiğinde o erkeğin nasıl davranacağı. Yatakta gerçekten psikopata bağlayan erkekler var. Hatta sapkın arzuları olan, dayak atmaktan hoşlanan erkeklerin olduğu biliniyor. İşte kadınların bu noktada yapabilecekleri bir şey yok. Bunu önceden tahmin etmeleri imkânsız.

Erkeklerin Yataktaki Beklentileri

Erkeklerin yataktaki beklentileri elbette bu işten keyif almak. Hatta karşılıklı keyif alınırsa ne ala. Ama pek çok erkek yatakta kadına onun hoşlanmayacağı bir şey yapmasa dahi onu düşünmeden kendi zevkinin peşine düşüyor. Seks öyle bir şey ki erkeğin kadına karşı olan nezaketini bir anda unutmasına yol açıyor. Elbette kadını dövmekten ya da rencide etmekten bahsetmiyorum ama onun da bu işten keyif almasını kendi istedikleri yapmak adına unutuyor. Bu yüzden erkeklerin yatakta biraz da kadına kulak vermesi gerek. Yoksa bir süre sonra her şey tek taraflı olmaya başladığında seks hayatı da heyecanını yitirmeye başlıyor.

kadınların çoğu erkeklerin kendi aralarında yaptıkları muhabbetleri anlamazlar. Bu konu hakkında yazdığım yazıya buradan ulaşabilirsiniz.