Erkeklerin genelev tecrübesi yaşanmış olan ama kadınlara yalan söylenen konuların başında geliyor. Eğer ciddi bir ilişkiniz varsa kesinlikle bir noktada bu soru size sevgiliniz tarafından sorulur. “Geneleve gittin mi?” Bu noktada vereceğiniz cevap belki de ilişkinizin gidişatını etkileyecek bir cevap olacaktır.

Kadınlar Önemsemez Görünürler

Erkeklerin genelev tecrübesi yaşayıp yaşamadığı kadınlar tarafından önemsenmeyen bir konu gibi gösterilir. Ancak kadının en önemsediği noktalardan bir tanesidir. Zaten önemli olmasa kadın geneleve gittin mi şeklinde bir soru sormaz. Bu noktada erkeğin yapması gereken ise hataya düşmemek olacaktır. Cevap kesinlikle hayır olmalıdır. Kadın bu noktada inanmaya hazır durumda olduğundan hayır cevabına inanacaktır. Bu konu böyle çok rahat bir şekilde geçiştirilebilir. Ancak evet derseniz işte o zaman geri dönüşü olmayan bir yola girmişsiniz demektir. Bu durum tüm ilişkiniz boyunca yerli yersiz önünüze konulacaktır.

Erkeklerin Genelev Tecrübesi

Ayrıntıya Önem Veren Kadınlar

Bu kadın tipleri işinizi çok daha zorlaştırır. Erkeklerin genelev tecrübesi yaşaması kadınlar tarafından istenmese de bunun ortaya çıkmasından sonra gelecek olan sorular konuyu deşme mahiyetinde olur ve sizden ayrıntılar istenir. Kadın sarışın mıydı, esmer miydi, güzel miydi, boyu ne kadardı sorularından tutun da ne kadar sürdü, kaç defa gittin, hep aynı kadın mıydı şeklinde milyonlarca soru bu konu hakkında sorulacaktır. Bunlar sorulup konunun kapanacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Sizden alınan her türlü bilgi ilişkiniz boyunca zaman zaman gündeme getirilecektir. Hatta kadınlar bu durumu pek çok defa erkekle birlikte olmak istemediği zamanlarda da kullanır. O sarışına git, geneleve git sen alışkınsın gibi sözler duymaya hazır olun.

Her kadın erkeklerin bazı duyguları kendisiyle tatmasını ister. Aslında bir bakıma haklı bir istek ama bunun mümkün olmadığını bilmeyecek kadar da saf bir yanları vardır. Bu yüzden siz hayır cevabını verdiğinizde hemen inanırlar.

Kadınların yatakta ne kadar cesur olduklarıyla ilgili olarak yazdığım yazıma buradan ulaşabilirsiniz.