ERKEKLERİ ETKİLEMENİN YOLLARI

Kadınların hoşlandığı erkeği etkileme isteği hepimiz tarafından bilinen bir durumdur. Birbiriniz arasında fikir alışverişleri yaparak bir sonuç çıkarmaya çalışabilirsiniz. Ama bir erkeğin gözünden tavsiyeler sizin kurtarıcınız olabilir. Ben de bunları düşünerek erkekleri etkilemenin yolları nelerdir? diye bir yazı yazmak istedim. Erkeğin gözünden ne kadar kolay veya zormuş beraber okuyalım.

ERKEKLERİ ETKİLEMENİN 6 YOLU

1) Temiz olun

Erkekleri etkilemenin yolları deyince akla temiz olmak gelir. Güzel görünmek temiz olmak değildir. Aman süslü görüneyim diye dikkat ederken, aynı zamanda ter kokuyor olmayasanız. Mutlaka onu görmeden önce duşunuzu almış olun. Mis gibi kokmalısınız. Kuaför bakımlarınızı geciktirmemeniz sizin temiz olduğunuz anlamınıza gelmez. Doğal bir güzellik yapaylıktan her zaman üstün gelir.

2)Doğal olun

Sırf onun isteği üzerine hareket etmeyin. Kendi düşünceleriniz, davranışlarınız aynı kalsın! İleride değiştiremediğiniz huylarınız gün yüzüne çıktığında doğallıktan uzak olmuş olacaksınız. Ve birkaç zaman sonra adam bakacak ki, tanıdığı kişi bu kadın değilmiş. O zaman size güveni sarsılır, sahte olduğunuzu düşünebilir. Sizi sevdiyse ilk tanıdığı doğal halinizle sevecektir.

3) Uyumlu ve uysal olmaya çalışın

Erkekler sert ve dominant kadınlardan hiç hoşlanmazlar. Kendilerine sevgili ararlarken, bu kadının içinde, aynı zamanda mutlaka bir anne bulmayı da isterler. Anlayışınızın ve sabrınızın sınırlarını genişletmeye önceden kararlı olun. Hatta çalışın bu konuda özel olarak. Etrafta mutlu görünen çiftlerdeki “kadın karakter” nasıl ve ne yapar, bunu bir inceleyin. Göreceksiniz ki erkekleri etkilemek için en iyi kadın şikayet etmeyen, sabırlı kadındır.

5) Yüzünüzdeki en güzel fiziki özelliğinizi tesbit edin

İnsanlar herşeyden önce yüzyüze gelir biliyorsunuz. Peki, en dikkat çekici şey nedir yüzünüzde? Gözleriniz mi? Saçlarınız mı? Dişleriniz ya da dudaklarınız mı? Hemen en beğendiniz hangisiyse karar verin ve onu daha güzel görünmesi için ne yapabilirsiniz araştırın. Erkekleri etkilemek için en dikkat çekici yanınızı kullanmaktan çekinmeyin!

6) Hobi edinin!

Beğendiğiniz erkeği etkilemenin en kolay yolu, spor, müzik ve bilgidir. Ve zamanı geldiğinde kuracağınız sofra…! Yaptığımız güzel yemeklerle kestirmeden kalbine gidebileceğimizi hiç aklınızdan çıkarmayın.Hatta bu hobi erkeklerin dünyasına hitap edebilsin… Mesela otomobillerle ilgili ya da futbolla ilgili bir şeyler olabilir. Özellikle erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer gözünü inkar edemeyiz!