Çok iddialı bir başlık oldu. Ama bu benim fikrim değil. Bu kadınların fikri. Kısmen doğru ancak bir erkeğin tüm hayatını seks üzerine yaşadığı genellemesine de katılmıyorum. Bu mümkün olan bir şey değil. Erkekler seks istiyor şeklinde bir yaklaşım tamamen kadınların kendilerine göre şekillendirebilecekleri bir yapı kurmaya çalışmaktan başka bir şey değil.

Olmayan Bir Şeyi Olmuş Gibi Göstermek

Kadınların erkekleri tamamen seks odaklı görmek istemeleri elbette zor durumda kaldıklarında kendilerine yarar sağlıyor. Bu sayede istedikleri erkekle konuşup istediklerine sapık muamelesi yapabilme hakları ortaya çıkıyor. Bir başka değişle tüm erkekler sapık ama içlerinden seçtikleri erkekler sapık olmuyor. Bu hakkı kendilerine bu şekilde bir zemin hazırlayıp adeta kazanıyorlar. Bununla da kalmıyor. Erkekler sapıklık derecesinde tamamen seks düşkünü olup kadınlar da seksle hiç alakaları yokmuş gibi bir dünya yaratıyorlar. Oysaki tüm erkekler kadınların da ne kadar seks düşkünü olduklarının farkındalar. İşte bunu dile getirince sert bir tepki ile karşılaşıyorlar. Kadınların bu duruma kızma sebepleri erkeklerin onların da seks düşkünü olduklarını ifşa etmelerinden kaynaklı değil. Kadınların yeri geldiğinde mükemmel bir şekilde kullandıkları seksle hiç alakaları yokmuş üzerine kurulan ve erkekleri seks manyağı olarak gösterdikleri yapay dünyanın yalan olduğunun ortaya çıkması yüzünden.

Erkekler Seks istiyor

Kadınlar da Erkekler Kadar Seks Bağımlısı

Erkekler seks istiyor. Tamam. Ama kadınlar da en az erkekler kadar istiyor. Bu durumu ben nereden mi biliyorum? Bu durumu ben değil bütün erkekler biliyor. Tüm erkekler kadınlarla bir şekilde cinsellik yaşıyorlar. Bunu gizlemeye gerek yok. İşte burada her kadın kendisini ele veriyor. Seksle alakası olmadığını söyleyen kadınların çoğu yatakta bir canavara dönüşüyorlar. Üstelik bu konuda hiç de acemi olmadıkları erkekler tarafından da anlaşılıyor. Uzun lafın kısası deyip bağlamak istiyorum. Sevgili kadınlar erkekler her şeyi biliyor merak etmeyin.

Seks sırasında en çok tercih edilen pozisyonlar hakkında yazdığım yazıya buradan ulaşabilirsiniz.