Bu soruyu televizyonlarda sıklıkla duymuşsunuzdur. Ancak daha çok kadınlara sorulur. Kadınlar da ellerine gözlerine gibi kaçamak cevaplar verirler. Peki, erkekler kadının neresine bakar ? Bu sorunun cevabı çok basit. Üstelik dünya üzerindeki erkeklerin tamamına yakını da bu soruya aynı cevabı vereceklerdir. Bunun cevabını kadınlar da çok iyi biliyorlar. Ama işte daha önceki yazılarımda da yazdığım gibi bir salağa yatma konusu var. Bunu bildiklerinin bilinmesini istemiyorlar. Çok garip.

Elbiseyi Gösteren Ütüdür

Bu sözün devamını hepimiz biliyoruz. Ancak bilmeyenler için elbiseyi gösteren ütüdür, kadını gösteren g…dür şeklinde sansürleyerek yazabilirim. Bu söz kesinlikle doğru bir söz. Erkekler kadının neresine bakar dendiğinde ilk bakılan nokta en çok ilgi çeken noktalarıdır. Erkek vücudunda olmayan ve elbisenin altında olsa bile ilgi çekebilen 2 şey vardır. Bunlardan bir tanesi kalça diğeri ise göğüs. Hal böyle olunca erkekler de bu noktalara odaklanırlar. Bu yüzden yok eline bakarım, yok gözüne bakarım gibi saçma cevaplar vermek biraz komik oluyor. Bu mantıkla düşündüğümüz zaman kadınlar da muhtemelen kendilerinde olmayan ve elbise altından da az çok görülebilen şeylere bakacalardır. Elbette bunu sorarsanız ne münasebet, hiç öyle şey olur mu tarzında da cevaplar almanız muhtemel. İşte kadınların salağa yattıkları nokta da bu. Duyan da seks nedir hiç bilmiyorlar zanneder. Ama bunu hepimiz biliyoruz ve kadınlar nedense bu durumu saklamaya çalışıyorlar.

Erkekler Kadının Neresine Bakar ?

Erkekler kadının neresine bakar sözü kadınlar tarafından çok iyi bilindiği için eğer ortam ve şartlar müsaitse kadınlar buna uygun kıyafetler de giyerler. Çünkü kadınlar kendilerine bakılmasından ya da topluluk içinde diğer kadınlardan bir şekilde farklı olmak istedikleri için böyle yollar seçerler. Erkekler bununda farkındadır.

Erkekler ve genelev tecrübeleri hakkında yazdığım yazıya buradan ulaşabilirsiniz.