ERKEK SPOR GİYİM

ERKEK SPOR GİYİM ALGISI

ERKEK SPOR GİYİM

Dipçik notumuz : Rahatlık derken bundan bahsediyorum bakın 🙂

Beyler öncelikle şu konuda anlaşalım: Spor giyimin de bir adabı vardır. Şortumu, yıllanmış tişörtümü, parmak arası terliğimi giyeyim de dışarıya çıkayım demeyin.Bunu sadece ailenizle yazlıktayken yapmaya çalışırsan sevinirim. İĞRENÇLEŞME.

Rahatlık, erkek spor giyim denince akla gelen ilk kavramlardan.Rahat olun.Kendinizi en iyi hissettiğiniz parçaları giyin fakat renk uyumunuz ve belli bir tarzınız daima olsun.Koyu renkte bir şort giyiyorsanız açık renkli bir tişört giymeye özen gösterin.Parmak arası terlikleri de bir kenara koyup güzel bir spor ayakkabıyı tercih edin.Hatta, olaya son bir nokta koyup kombininizi bir aksesuarla tamamlayın mesela bir şapkayla..Bir de kanayan bir yaraya tuz basmak gerekirse kamyoncu atletlerinden uzak durun. Tişörtün altından merhaba kardeş demesin.

ERKEK SPOR GİYİM NASIL OLMALI

ERKEK SPOR GİYİM

Öncelikle herkes sakin olsun. Spor giyineceğim derken vücudunuza uymayan dar kıyafetleri giymek için çabalamayın. Türkiye gerçeklerine bakacak olursak çoğumuzun sahip olduğu baklava midede karın bölgesine göbek olmakla meşgul. İşte, tam bu noktada, vücudu rahat bırakıp biraz bol giyinmekte fayda var tabii abartmadan.Uzun lafın kısası: Kendinize yakışan kıyafetleri seçmeye çalışın.

 Düz, baskısız, kurtarıcı tişörtler erkek spor giyim denince hemen akla gelir.Mutlaka da her erkeğin dolabında siyah, beyaz düz tişörtleri olmalıdır. Yaka çeşitliliğini de göz önüne alırsak tebrikler kurtarıcı olacak bir sürü tişörtünüz var demektir. Kurtarıcı diye de her gün aynı renkleri giymeyin her gün de kurtarılmaya ihtiyaç duymayın. Erkek adam renkli giymez algınızı yıkın ve mağazaya gidip yavruağzı tişört arıyorum deyin. Bilemezsiniz belki de nar çiçeği size çok yakışıyordur. Deneyin, renklerden korkmayın.

Ayakkabılarınızda demirbaş renkler mutlaka olsun.Siyah, beyaz, gri… Bu üçlüyle fethedemeyeceğiniz kombin yok. Basit gibi görünen erkek spor giyim de detaylara ihtiyaç duyar. Misal önünde ne yazdığını bilmediğiniz tişörtleri almayın, İngilizce bilenler size gülmesin.