ERKEK PARFÜMLERİ

YANLIŞ PARFÜM SEÇİMİ

ERKEK PARFÜMLERİ

Özellikle yaz aylarında en dikkat etmemiz gereken konulardan biri herkes tarafından bilindiği gibi beden temizliğidir. Toplu yaşam alanlarında özellikle burnumuzun çokta memnun olmadığı kokuları engellemek amacıyla çıkmış deodorant ve parfümler, beden temizliğinin ardından gelen en önemli kurtarıcılarımızdır.

Bunca zamandır yaptığın yanlış parfüm seçimi için dur demeye geldim!

Peki sadece parfüm sıkmak yeterli mi? Kesinlikle değil! Seçtiğin kokunun yanlış bir seçimden dolayı kabusuna dönüşmesini istemiyorsan iyi oku!

ERKEKLERE ÖZEL HOŞ KOKULAR

ERKEK PARFÜMLERİ

Beş kadına, “bir erkekte en dikkat ettiğiniz şey nedir?” diye sorulsa eminim üçü kokusu diye cevaplayacaktır. Bir kadının yanından geçerken bile kokunuzla bıraktığınız etkiyi hiç düşündünüz mü? Ne kadar etkili olduğunu tahmin bile edemezsiniz. Bir erkeği en çekici çıkan konulardan biri kesinlikle kokusudur.

Yaz aylarında ağır olmayan, daha fresh kokular tercih etmeniz hem sizin hem de çevrenizdekiler için en uygun seçimdir. Özellikle birinin dikkatini çekmek  veya etkilemek istediğinizde parfüm önerileri hayati önem taşıyabilir. Çevrenizi düşündüğünüz kadar ilişkinizi de düşünüyorsanız tercihleriniz daima ağır olmayan kokulardan yana olmalıdır. Özellikle boyun çevresinde hissedilen çekici bir koku birçok kadının hoşuna giden ayrıntılardan biridir.

ERKEK PARFÜM

ERKEK PARFÜM ÖNERİLERİ

Doğru erkek parfüm seçimi sizinle etkileşime geçen insanlarda güzel bir anı bırakmanıza sebep olur.  Birini tanımlayan şeylerden biri de kokusu olabilir. İş başka kokuları bastırmaya gelirse eğer beklediğinizin tersi gerçekleşebilir.

Odunsu parfümler kesinlikle kadınların en çok beğendiği kokuların başında gelir. Geçip gittiğiniz yollarda sizden tatlı bir esinti mutlaka kalacaktır.

Çok koşturmalı ve terli bir yaşamınız varsa eğer sportif ve aromatik parfümler tam da sizin içindir. Yoğun temponuzda sizi yarı yolda bırakmayacaktır.

Peki baharatlı kokuları çok sevenler ne yapmalı? Bu sevginizi sadece kışın sürdürmenizi öneriyorum. Sadece bu mevsime uygun egzotik kokular soğuk kış günlerinde kokunuzla başkalarını eminim ısıtacaktır. Bu yazımda bahsettiğim erkek parfüm önerileri özel hayatınızda birçok alanda sizi etkileyecektir.