Gerçekten böyle kadınlar var. Asında bu doğal karşılanması gereken bir durum. Ama diğer taraftan bakınca insan kendi kendine erkek muhabbetine aklı ermeyen kadın bu olsa gerek diyor. Belki de bunu bilinçli olarak yapıyorlar biliyorum. Ama bir de olayın diğer yüzü var. Artık çağımız internet çağı açıp da ya bu ne demekmiş diye hiç mi araştırmıyor bu kadınlar?

Erkeklerin kendi aralarında kullandıkları çeşitli tabirler var. Bunları her erkek bilir. Ben bunları kadınların da bildiklerini düşünüyorum. Ama nedense istedikleri konularda çok güzel bilmiyormuş taklidi yapabiliyorlar. Bir bayan arkadaşımla gayet düzgün bir şekilde ciddi bir cinsel konu üzerinde konuşurken konunun prezervatife gelmesi ve arkadaşımın ben bilmem o konuları deyip olaydan uzaklaşması çok garipti. Sonra bir araştırdım kadınların büyük bir çoğunluğu bu şekilde. Biliyorum bu erkek muhabbeti değil ama erkek muhabbetlerini çok iyi bildikleri halde yukarıda örneğini verdiğim gibi o muhabbetlerden de kaçıyorlar.

Erkek Muhabbetine Aklı Ermeyen Kadın

Erkek Muhabbeti Nedir?

Erkeler arasında zaman zaman kullanılan deyimler vardır. Etin suyunu sıkmak gibi masum deyimler. İşte ben kadınların bu deyimleri çok iyi bildiklerini ama nedense bilmiyormuş gibi yaptıklarını anlatmaya çalışıyorum. Erkek muhabbetine aklı ermeyen kadın bunu bilinçli yapıyor aslında demek istiyorum. Ama neden bilinçli bir şekilde böyle davranıyorlar derseniz onu bilemiyorum. Bunu kadınlara sorsanız onların da mantıklı bir cevap verebileceklerini düşünmüyorum. Bu biraz da toplumun değer yargılarıyla ilgili olsa gerek. Etin suyunu sıkıp gelmek gibi esprili bir konu hakkında konuşulmasından neden kaçıyorlar çok garip. Sadece bu değil. Erkeğin cinsel organlara taktıkları çeşitli argo isimler konusunda da çekingenler. Yanlış anlaşılmasın erkekler gibi onlarda bu isimlerle bu organlardan bahsetsinler demiyorum ama bu kadar da hayalet görmüş gibi kaçılmasın diyorum.

Evlilik korkusuyla ilgili yazdığım yazıyı buradan okuyabilirsiniz.