ERKEK KOL SAATLERİ

 

Erkeklerin en göze çarpan ve en çok kullandıkları aksesuar kol saatleri olmuştur ve artık erkeklerin stili ve duruşu için olmazsa olmaz bir parça haline gelmiştir. İş adamlarının kollarında mutlaka şık saat modellerine rastlayabilirsiniz. Çünkü saatler erkekler için; güç ve zenginlik simgesi haline gelmiştir. Ancak saatin bir erkeği güçlü göstermesi için kaliteli, sağlam, uzun ömürlü ve şık bir model olması gerekir. Birçok erkeğin kendine özel saat koleksiyonu bile bulunmaktadır.

 

ERKEK SAAT MODELLERİ

Erkek Kol Saatleri

İster doğum günlerinde, ister yılbaşı günlerinde, ister yıl dönümlerinde, isterseniz de normal zamanlarda birisine kol saati hediye edebilirsiniz. Bu saatler erkek saat modelleri üzerinden değerlendirilip karar verilebilir. dijital saat olabilir ya da pil ile çalışan mekanik tekniğe sahip saatler olabilir. Saat, onlar için özel günlerinde hediye olarak alabileceğiniz çok iyi bir seçenektir. Ayrıca saat firmaları da her yıl olduğu gibi bu yılda modaya ve birçok erkeğin beğeneceği harika modeller üretmişlerdir. Her geçen yıl saatler hem klasik severlerin hem de spor tarzı renkli modeller sevenlerin kendilerine uygun saat bulabilecekleri geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

 

Hediye seçerken çok özelliğe sahip seçenekler önemli değildir. Fakat konu kol saatleri ise bu konu farklılık gösterir. Su geçirmezlik özelliğine ve ünlü bir markaya ait olması özelliği aranabilir. Ya da tamamen renk, tasarım ve desenlerin uyumlu olarak kullanılmış olması seçenekler arasında yer alabilir. Özellikle kordon kısmında renkli detayların kullanılması, spor saatlerde en çok beğenilen tarzdır.

Erkek Kol Saatleri

 

Birden fazla çeşide ulaşabilmek adına artık kol saatleri ve birçok ürün için mağazalara gitmenize gerek yoktur. Güvenilirlik açısından iyi markaların sitelerinden bakmanız gerektiğinizi söyleyebilirim. Çok daha fazla çeşit ve online satışlara özel fırsatlar sayesinde hem marka hemde uzun ömürlü, çok şık bir saat alabilirsiniz.

Kol saatleri ayrı olarak çok şık gözükse de kombinlerinizde bir bütün içinde olmalıdır. Kolu yormayacak modeller seçmelisiniz. Genel olarak kordon kısımlarında deri detaylara sahip saatlerde siyah ve koyu renkler tercih etmenizi öneririm. Kordon kısımlarında metal malzeme olan saatlerde günümüzde çok moda olup, şık bir  modeldir.