ERKEK GİYİM

Birçok kadın tarafından erkek giyim daha kolaymış gibi düşünülse de bana göre ve eminim ki birçok erkeğe göre hiçte öyle değil. Herkes bir kombin oluşturabilir ve istediğini giyebilir fakat stil sahibi olmak başkadır.

Coco Chanel’in ”Moda geçer, stil kalır” sözünü her zaman benimsemişimdir. Kendime özgü bir stilim ve tarzımın olmasını başarmak ve genel olarak çok fazla denenmişi denememek bu konuda önceliğim. Çünkü insanı belirleyen şeylerden birinin tarzı olduğunu hep düşünmüşümdür.

Biri sizin tarzınızı betimleyebilirse işte o zaman kendinize özgü bir stiliniz olduğunu düşünebilirsiniz. Stiliniz, herkesin kafasında oluşturduğunuz duruşunuz kadar önemlidir.

ERKEK GİYİM KOMBİNLERİ

Erkek Giyim : Sonbahar Modası

Dolabında sadece jean pantolonlara yer verme. Hiç denemediğin ve keşfetmediğin kumaşlara yönelip yeniliklere açık ol. Erkek giyim hakkında kendini geliştirebileceğin birçok öneriyi artık internet üzerinden bulabilirsin. Araştırmacı ve meraklı ol!

Yaz ile birlikte gardırobunu da renklendirmeyi sakın unutma! Sıcak renklerden hiçbir zaman korkma! “Erkek giyim rengi mavi veya koyu renklerdir” algılarını kır! Özellikle yaz aylarında renklerin muhteşem uyumuna bırak kendini.

Zıt renklerin ne kadar uyumlu olabileceğini hiç düşündün mü? Aklına gelen tüm kombinlerin üzerinde hayat bulmasını sağla ve öyle karar ver.

Renkli giyinmeyi hedef edinmişken sakın renk cümbüşünde kaybolma! Neyin üstüne ne olur, hangi renkler birbiriyle daha uyumlu olur diye iyice düşün.

SONBAHAR ERKEK GİYİM ÖNERİLERİ

Erkek Giyim : Sonbahar Modası

Yaz aylarının sonuna gelmiş olabiliriz ama yeni bir mevsime hazırlığını şimdiden yapabilirsin. Erkek giyim önerileri hakkında sonbaharın trend olacak renk ve modellerini araştırabilirsin.

Yaz için ne kadar renkliysen, sonbahar için de toprak renklerine yönelebilirsin. Haki ve kiremit tonlarını özellikle bu mevsimde ön plana çıkarabilir, toprak renklerini ona uyumlu olarak kombinleyebilirsin.

Oduncu gömlekleri ve trençkotlar bu mevsimin erkek giyim konusunda kurtarıcı parçası olacaktır. Serin havalar için kullanabileceğin sweetler sokak stilinin en rahat parçalarındandır. Hiçbir zaman modası geçmeyen boyunluklar bu sonbaharda da kombinlerine hava katsın. Mürdüm ve bordo, boyunlukta en çok tercih ettiğim renklerdir.

İyi bir stil sahibi olabilmen için her zaman çok pahalı ve bilinen markalardan alışveriş yapmana gerek yok. Fakat daha kaliteli ve uzun ömürlü kıyafetler istersen ünlü erkek giyim markalarına bu yüzden muhtaçsın. Ama uygun bir fiyata da erkek giyim konusunda şık olunabileceğinin garantisini verebilirim.

Eminim sen de bu yazıyı okurken ağaçlardan dökülen sararmış yaprakları kahve eşliğinde izlemeyi özlemişsindir.

Daha farklı konularda görüşmek üzere. Kendinize iyi bakın!

He bu arada beni instagramda takip etmek için TIKLA !