Cinsellik Hayatınızı Aydınlatabilecek Öneriler

Uzun süredir seks yapmayan çiftler çevremizde oldukça var. Çiftlerin seksten uzak durmasında, ilişkinin rutinleşmesi, modern hayatın koşuşturma, yorgunluk gibi yan etkileri, sanal dünyaya dalmak, bazı psikolojik sıkıntılar gibi birçok sebep olabilir. Hemen panik olmayın. Cinsel hayatınızın sönük ve durağan bir şekilde devam etmesine izin vermeyin. Cinsellik hayatınızı aydınlatabilecek öneriler için biraz araştırma yapman seni bu dertten kurtarabilir.

Belki sıradanlığın vermiş olduğu bir durgunluk olabilir bu. Bilmediğin birçok seks önerisi, bu durgunluğu atlatmanı sağlayabilir. Sakın ama cinsellik önerileri için  araştırmaktan ve yeniliklerden kaçınma!

İYİ BİR SEKS İÇİN NELER YAPMALI?

Cinsellik Hayatınızı Aydınlatabilecek Öneriler

İyi bir seks için önce partnerinizin gururunu okşayın; onu ne kadar beğendiğinizi, özlediğinizi ve de arzuladığınızı mutlaka söyleyin ayrıca kıyafeti ve vücudu ile ilgili abartılı olmayan övgüde bulunun. Kendini iyi hisseden kadın size kendinizi iyi hissettirecektir, özellikle yatakta.

Çok nadir kadın dışında, kulak ve boynunun öpülmesinden hoşlanmayan kadın yoktur, onu kulak ve boynundan öpün. Bunu denediğinizde gözleri kapanıp anın tadını çıkarmayan kadın yoktur bence.

Temizliğinize kesinlikle özen gösterin. Cinsellik hayatınızı aydınlatabilecek öneriler arasında en önemli konulardan biri olduğunu söyleyebilirim. Seksten önce mutlaka yıkanın ve ağır olmayan bir koku sürünün. Onun için özel olarak giyinin.

Hem kadın hem erkek sizi neyin etkilediğini bilmek ister, buna önem verirler. Sizi memnun etmekten keyif alırlar. Ne istediğinizi açık bir şekilde belli edebilirsiniz.

Mekan değişikliği yaparak seks hayatınıza biraz yenilik ve heyecan katabilirsiniz. Mekan konusunda seçiminiz sizin yaratıcılığınıza kalmış bir durum. Bir mum ve hafif bir müzik, ”onun için yapılmış özel bir şey” çok şeyi değiştirecektir.

Özellikle kadınlar kıyafetlerinde değişiklikler yapabilir, saç ve makyajlarına biraz daha ilgi gösterebilirler… Birlikte olduğunuz adam elbette sizi olduğunuz kişi olduğunuz için seviyor ama kendinizle ilgilenmeniz ve ilişkiye tat katacaktır. Birbirinize çekici görünmek için çaba harcamak ve bunun fark edilmesinin ayrı tahrik edici olacaktır.

İç çamaşırları seçiminde cesur olun. Sevişmek için her ne kadar çıplak olmak gerekiyorsa da seksi iç çamaşırları içindeki bir beden daha fazla tahrik edici olabilir.

Senin için seks önerileri kurtarıcı olabilir. Eğer cinsel yaşamınızda ve ilişkinizde daha büyük sorunlar olduğunu düşünüyorsanız, en kısa sürede bir cinsel terapiste başvurmaktan çekinmeyin.

Beni instagram’da takip et 🙂