Genelevler erkeklerin zaman zaman cinsel arzularını karşılamak adına gittikleri yerlerdi. Ancak buraya sürekli gidenler de var. Hatta buraya gitmeyi alışkanlık haline getiren erkler de mevcut. İster evli olsun ister bekar. Genelevler bir şekilde erkekleri kendisine bağlıyor. Erkekleri bağlamanın en iyi yolu ise burada çalışan fahişelerin erkeklere sevgili gibi davranması. İşte fahişeye aşık olmak da burada ortaya çıkıyor.

Erkekler bir kadına âşık olmaya meyilliler. Bu bir fahişe olsa dahi erkek kendisine iyi davranan bir kadına kolaylıkla aşık olabilir. Ama genelevlerde fahişeler tarafından gösterilen ilgi tamamen erkeği kendisine bağlamak ve sık sık gelmesini sağlamak içindir. Pek çok fahişe erkeklerle kız arkadaş olma seviyesine kadar gelir. Ona sevgilim ya da kocacığım diye hitap etmeye başlar. İşte bütün bunların altında aslında ticaret yatmakta. Erkek zaten bu durumlarda yelkenleri suya indirecektir. Gözü hiçbir şey görmemeye başlar. Öyle ki para verip gittiğini dahi unutarak fahişenin gerçekten kendisini sevdiğini sanarak ona aşık olabilir.

Bir Fahişeye Aşık Olmak

Cinsellik de Cabası

Erkekler zaten cinsel bir şey yaşadıkları kadına çok kolay aşık olabilirler. Çünkü o kadın kendisini tatmin etmiştir. Bunu kendisine bir iyilik yapmak olarak nitelendirir. Ancak fahişeye aşık olmak beraberinde sorunları da getirir. Çünkü fahişeye aşık olan tek erkek kendisi değildir. O fahişeyi bir gün içinde ziyaret eden kaç erkek varsa hepsi ona aşıktır. Bu işin kuralı böyledir. Müşteri bulmak için ona iyi davranmak, onu sevdiğini söylemek, ona sevgilim hatta kocacığım demek hepsi bu oyunun bir parçasıdır ve hepsinin arkasında bu erkekleri müşteri olarak kaybetmemek yatar. Erkekler ise karşılarındaki bir fahişe olsa bile gerçekten sevildiklerini düşünürler ve her gün bu fahişeyi ziyaret etmeye başlarlar. Ancak hiçbirisinin aklına nedense fahişeyle dışarıda bir akşam yemeği yemek gelmez. Çünkü fahişe buna izin vermez. Tüm işini yatakta bitirmeye çalışır. Erotizm ve seks arasındaki farklar hakkında yazdığım yazıya buradan ulaşabilirsiniz.