BİR ERKEĞİ YATAKTA MUTLU ETMEK

Bir erkeği yatakta mutlu etmek, kadının da mutlu olması demektir. İlişkiden beklenilen doyumu alabilmek için kadınların araştırma yapıp bilgilenmek istemeleri çok normaldir. Farklı fantezi ve pozisyonları bilmek, yeni şeylere açık olmak her iki tarafı da ilişkide mutlu etmenin yollarından biridir. Ufak ama etkili, partnerini kışkırtıcı birkaç yöntem bilmek istiyorsan okumaya devam et.

ERKEKLERİ ETKİLEME YOLLARI

sekste erkek
erkeği mutlu etmenin yolları ve yöntemleri
  1. Onu arzuladığını belli et

Ön sevişmeyi olduğunca uzun tuttuğunda arzu ve aldığın zevk çok daha fazla olacaktır. Ön sevişme esnasında özellikle onu ne kadar istediğini hem dokunuşlarınla hem de birkaç etkileyici sözü kulağına fısıldayarak hissettirdiğinde çok etkili olacaktır. Çekingen tavırlarını elbette gösterebilirsin ama daha sonra bu tavrını kırıp asıl isteğini göstermelisin. Bir erkeği mutlu etmek için yeri geldiğinde utangaç yeri geldiğinde ise dişi bir kaplan olmayı bilmelisin.

  1. Gözlerine odaklan

Gözler, erkeklerin haz dünyasının ilk durağı sayılır. Bakışlarının ne kadar sihirli olabileceğini tahmin edemezsin. Onu baştan çıkarmak ve daha tutkulu bir birleşme için mutlaka bakışlarını kullanmalısın.

  1. Zevk aldığını belli et

İlk deneyişlerin acemice olabilir ama bu konuda kendini geliştirdiğinde bir erkeği nasıl mutlu edeceğini tahmin edemezsin. Ona söyleyeceğin aşk dolu sözlerden daha çok zevk aldığını belli eden sesler çıkarman bir erkeği yatakta mutlu etmek için ideal seçimdir. Bu onun yatakta ne kadar iyi olduğunu belli etmenin bir yoludur.

  1. Dudaklarını kullan

Özellikle boyun, kulak memesi ve kasıklara değecek nefesin ve dudakların duyarsız birini bile baştan çıkarabilir. Bu bölgelere çalışmak bir erkeğin eninde sonunda haz alacağının garantisidir. Bu konuda sihirli bir değneğin varmış gibi düşünebilirsin. Bir erkeği yatakta mutlu etmek için sıcak temaslar her zaman işe yaramıştır.

  1. Arada kontrolü ele al

Bazen kontrolü kadınların eline bırakmak bir erkeği daha istekli ve arzulu yapabiliyor. Sekste küçük kontrol etme değişiklikleri iki taraf içinde ilişkiye ufak ama etkili bir heyecan katıyor. Bu işi eğlenceli kılan kısa süreli ve arada gerçekleşmesi. Hiçbir erkek kontrolü tamamen elinden bırakmayı istemez.

Eğer hedefin bir erkeği yatakta mutlu etmek ise bu beş seçenek kesinlikle senin aradığın yollar. Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçtiği kadar, yatakta ne kadar mutlu olduğuyla da alakalıdır.

Bir erkeğin tüm detayları için TIKLA 🙂