Bu sözün erkekler için ne anlama geldiğini tüm erkekler bilir. Ama bayanlar daha da çok bilir. Başım ağrıyor aşkım demek erkeğin bir gününü daha büyük beklenti içerisinde geçirmesi anlamına geliyor. Hatta bazı erkekler için bu beklenti gün içinde agresif olma şeklinde açığa çıkmakta. Tabi bir de aynı yanıtı bu akşam da almak var.

Kadınların Neden Başı Sık Sık Ağrıyor?

Aslında bunun birden fazla sebebi var. Aralarında en önemlisi ise kadınların erkeklerin gözünde kesinlikle cinsel bir obje olarak yer etmek istememeleri. Eğer siz bu durumu eşinize ya da sevgilinize bir şekilde belli ettiyseniz hemen kabuğuna çekilmesine sebep olursunuz. Kadına cinsel obje muamelesi yapmazsanız her şeyin ne kadar daha güzel olduğunu göreceksiniz.

Başım Ağrıyor Aşkım

Erkek Her An Sekse Hazırdır

Ama kadın öyle değil. Bu yaradılıştan kaynaklı bir durum. Hiçbir kadın erkekte olduğu gibi anında sevişmeye başlayamaz. Bunun öncesinde duygusal anlamda da kendisini bu olaya hazırlaması gerek. Çünkü duygu olmadan seks kadına bir şey ifade etmez. Kadını heyecanlandıran şey aslında seks değil sekse giden yol ve o yolda yaşadığı duygu yoğunluğudur. Bu yüzden her şeyin adım adım yapılması gerek. Bu noktada da erkeğin bir erkek gibi değil empati kurarak bir kadın gibi düşünmesi son derece önem taşıyor. Gerekli evreleri yerine getiremediğiniz sürece daha çok “ başım ağrıyor aşkım ” sözüyle karşılaşabilirsiniz.

Unutmadan şunu söylemeliyim. Bu konuda kadınları suçlamayın. Pek çok erkekte, kadın bu yaptığını sanki bilinçli bir şekilde yapıyormuş izlenimi uyanacaktır. Kesinlikle öyle değil. Bu bütün kadınlarda olan bir şey. Bu noktada yapmanız gereken sadece onu bir cinsel obje olarak görmemek ve ipleri onun eline bırakmak. Her iki tarafında istemesi bu işin çok daha güzel olması demek.

Cinsel hayatınızı renklendirebilecek nacizane önerilerin bulunduğu yazıma buradan ulaşabilirsiniz.