Kış yavaş yavaş kendisini hissettirmeye başladı. Dolapların en ücra köşelerinde saklanan atkı ve eldivenler de yerlerinden çıkarıldılar. Ancak bu kış bir değişiklik yapın ve 2019 erkek atkı ve eldiven modelleri arasından hoşunuza giden bir tanesini seçin. Bu kış erkekler de rengarenk atkı ve eldivenlerden giyecekler.

2019 Eldiven Modası

Artık erkekler de yavaş yavaş kadınlar gibi renkli eldivenler giyecekler. Eskiden ağır abi izlenimi bırakmak için deri eldiven giyen erkekler artık bu durumdan biraz vazgeçecekler. Parmaksız da olsa, normal yün eldiven de olsa uçuk renkli eldiven modelleri erkekler tarafından da giyilecek. Bu durum son iki üç yıl içinde kendisini hissettirmişti ama artık bu yıl renkli eldiven ve atkıların zamanıdır. Bir de özellikle moda konusunda biraz ileri görüşlü olmakta fayda var. Tabu olarak gördüğünüz şeyler bir anda değişiveriyor ve siz bir anda demode olan şeyleri giymeye devam ediyorsunuz. Bu durum insanların ilgisini çok daha fazla çekiyor.

2019 Erkek Atkı ve Eldiven Modelleri

2019 Atkı Modası

Pek çok erkek atkı kullanımını bilmiyor. Bu açık. Daha doğrusu soğuktan kendisini nasıl koruyacaksa o şekilde kullanmayı tercih ediyor. Ancak bu sefer de atkı görünür bir yerde olmuyor. Unutulmaması gereken bir nokta da atkı kullanmak için havaların buz gibi olmasını beklememek. Atkı aynı zamanda bir aksesuar olarak da kullanılabilir. Yeterince soğuk olmayan havalarda boynunuzun arkasına atabilirsiniz. Tabi ki çok uzun olmamasına dikkat edin çünkü atkının yere uzanması bir mafya babası görünümü de yaratabilir. Böyle olmasını istemeyiz. Eldiven modelleri gibi atkı modelleri de bu yıl değişik renkler içeren atkılardan oluşacak. Hatta eğer eşiniz ya da kız arkadaşınızda varsa onların atkılarını dahi kullanabilirsin. Bu yıl bu ayrım olmayacak.

Evinizi çiçeklendirmek için sebeplerden bahsettiğim yazıma buradan ulaşabilirsiniz.