Bugün sabah erken kalktım. Her zamanki gibi yulaflı, meyveli kahvaltımı yaptım ve sonrasında da ufak bir yürüyüşe çıktım. Bu arada hava buz! Birden nasıl bu kadar soğudu anlamadım daha 3 gün önce 35 derece sıcaklık vardı! Neyse ki kalın giyinmiştim.

Ev bakma mevzusunun kapandığını söylemiş miydim? Ayrılamıyorum evden. Yaklaşık 1 yıl daha bu şekilde devam edeceğim. Moral olarak ne durumdayım siz düşünün. Neyse, bir kez daha darlamak istemiyorum sizi. Ben de daha fazla üzerine konuşmak istemiyorum zaten. Yürüyüşten sonra eve geldiğimde ev durumumla benzerlik arz eden bir film izledim. Room – Gizli Dünya…

brie-larson-room-gizli-dunya

Filmin baş rolünde, bu filmdeki performansıyla En İyi Kadın Oyuncu ödülü alan Brie Larson oynuyor. Bu arada filmde gerçekten kendi hayatımı gördüm birkaç açıdan. Neyse… Filmi izlemenizi tavsiye ediyorum ancak eğer dram seviyorsanız, yoksa sıkılabilirsiniz. Ekran karşısına geçmeden önce biraz peçete de alın yanınıza, benden söylemesi.  Haydi, iyi ağlamalar! Fragmanı eklemeden de geçmeyelim… Bu arada soranlar oldu; botlarım, Zara.

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *