en sıcak tutan kabanlar

Selam! Son günlerde hava oldukça soğuk olsa da evde oturmayayım, çıkıp gezeyim dedim. Güzel kareler çıktı, umarım siz de beğenirsiniz.

karl lagerfeld
İlk olarak Karaköy’deki Pim Karaköy‘e gittim. Pim Karaköy’deki ortamı çok beğendim, fiyatlar da fena değil! Kış için hazırladıkları bir çay varmış, içinde bal, tarçın vs her şey var. Tabii ki kaçırmadım, çok iyi geldi!

pim karaköy istanbul

Pim Karaköy’den kalktıktan sonra dışardan bakınca eğlenceli gördüğüm bir kafeye oturdum. Mekan gerçekten eğlenceli ama beni en çok çeken cama astıkları “fincan çorbamızı denemelisiniz” yazısı çekmişti. Knorr hazır çorba! Ciddiyim, garson kendisi söyledi. 7 TL! Olduuu…

karaköy eğlenceli mekanları
Karaköy’den Galata’ya geçtim. Antikacıların arasından geçip, Galata Kulesi’nin yakınlarında Bite Coffee Shop‘a oturdum; çok keyifli bir yer ve kahvesi çok lezzetli. Güzel kahveyi bulunca ben de biraz abartmış olabilirim.
galata kafeleri

Üzerimde Bershka‘dan aldığım, içi polar yeşil parkam, içimde Pull&Bear siyah bir kazak, altımda Levi’s gri jean pantolonum ve boynumda da H&M yün boyunluğum vardı. Eğer hala hayattaysam o yün boyunluk sayesinde, yemin ederim. Net hatırlamıyorum ama fiyatları da oldukça uygundu, en kısa zamanda edinmelisiniz. Bende hem kiremit rengi, hem de koyu gri rengi var ve asla yanımdan ayırmıyorum.

 

galata sokakları

karaköyün en iyi yerleri

karaköy duvarları
Bu arada Pim Karaköy fotoğrafları arasında Karl Lagerfeld herkesin gözüne çarpmıştır, kendisine daha sonra değineceğim. 🙂 Kendinize iyi bakın!

You May Also Like

2 comments

Reply

Guzel bir yonlendirme olmus onerilerini degerlendirecegim. İstanbul’da vakit gecirmek isteyenler icin boyle yazilar ideal.

Reply

Eline Saglik Sonalp!

Tarzini hep begenmisimdir zaten! Devam takibe!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *