İzmir’de sıkıcı bulutlu günler bizi esir almıştı. Birkaç gün daha sürse hepimizi bunalıma sürükleyecek kadar basık ve karanlık gündüzler geçirdik. Bugün sonunda hava açtı ama herkesin üzerinde önceki günlerden kalma bir tedirginlik vardı. Öyleki, birçok kişinin elinde hala şemsiye, üzerlerinde de yağmurluk vardı.

Ben tabiiki fırsattan istifade edip hemen yağmurluğu da, şemsiyeyi de evin görünmez köşelerine atıp ılık bahar havası varmış gibi attım kendimi dışarıya. Akşam saatlerinde tam anlamıyla donduğum doğrudur. 🙂 Olsun, az da olsa rengi, beyazı kıyafetlerime katabilmiş olmak çok mutlu etti beni. Zaten çok uzun süre sokakta durup soğuk havaya da maruz kalmadım. Hergün yaptığım gibi Starbucks‘a gidip uzun çekim Americanomu içtim, bir iki arkadaş sohbeti ve arkasından bir ev ziyareti yapıp evime geri döndüm.

Hava durumlarına bakınca görüyorumki, yarın daha da güzel bir hava bizi bekliyor. Yarınki giyeceklerim de tabiiki şimdiden hazır ama ben, bugün ne giydiklerimi paylaşmak istiyorum sizinle.

Zara‘dan skinny pantolonumun üzerine yine Zara düz beyaz tişörtümü giydim ve üstüme de H&M lacivert üzerine siyah puantiyeli hırkamı aldım. Ayağıma da Derimod botlarımı giydim.

 

 

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *