modalojik-seyahate-çıkmadan

Harika bir seyahate gidiyosunuz, muhteşem planlarınız var, moraliniz, motivasyonunuz tavan! Üzerinize en güzel kıyafetlerinizi giymişsiniz, ayağınıza en şık botlarınızı geçirmişsiniz, malum hava soğuk, yağmur çamur vs..  Bavulunuza koyduklarınız, yanınıza aldıklarınız falan stiliniz mükemmel, o anda da çok iyi görünüyosunuz… Derken Bir anda her şey mahvolabilir! Nasıl mı?

modalojik-boots

Güvenlik kontrolünden geçerken sizin hiç aklınıza gelmeyen bir şeyi güvenlik görevlisi çat diye yüzünüze vurur! “X-Ray cihazından botlarınızı çıkarıp öyle geçin lütfen” -burada belirteyim; botların bilek kısımları yüksek olduğundan iç kısımlara bir şey saklanabileceği düşüncesiyle botları çıkarttırıyorlar.  Botları çıkarıp, çoraplarınızın üzerine galoşları giyip, güvenlik kontrolünden geçtiğinizde sanki gökkuşağının altından geçmiş gibi her şey tersine döner ve evden çıkarkenki o özgüveni bir daha asla toparlayamazsınız! Yaşadım, biliyorum!

modalojikshoes

Sonuç olarak; siz siz olun, seyahate giderken havaalanına botlarınızla gitmeyin. Bilekleri daha alçak, yürüyüş ayakkabıları, sneaker’lar tercih ederseniz güvenlikten geçerkenki kolaylığın yanısıra gün boyunca da çok rahat edersiniz.

Keyifli yolculuklar dilerim!

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *