modalojik sperryy

Sperry Top Sider marka ayakkabılar geçirdiğimiz sezonlarda oldukları gibi yine her yerdeler. Yazımı okuyanlar daha yeni mi yazıyorsun diyebilirler ancak bir Sperry sahibi olmak ve Sperry markası için yazı yazmak için aslına bakarsanız “doğru zaman” diye bir şey yoktur. Bu sebeple, “Right Time” To Wear Sperry Top Sider!

Bugün, giymeye doyamadığım Sperry Top Sider Bahama 2 – Eye Canvas Red modelinden bahsetmek istiyorum.  Bakmayın böyle “biz çok dikkat çekiciyiz, dikkat et” dediklerine! Kullanabileceğiniz kombinler o kadar çeşitli ki! Renkleri de sizi korkutmasın, bu gayet bir ERKEK ayakkabısı! Artık şu renkli kıyafet giyme korkusunu da aşmamız gerekiyor, öyle değil mi?  Ayrıca inanın bana, hemen hemen her renk kıyafetler ile çok rahat giyilebiliyor. Instagram hesabımda son paylaştığım fotoğraflardan bir tanesinde olduğu gibi ben dün siyah / gri bir jean ve üzerimde siyah beyaz, üzerinde çizgi film karakterlerinin bulunduğu bir t-shirt giymiştim. Altına da Sperry Top Sider Bahama 2 – Eye Canvas Red model Sperry ayakkabılarımı giydim. Ayakkabılar tam görünmesini istediğim gibi göründüler. Hani derler ya ” her kombinde bir tane STAR olmalı ” diye, işte tam da öyle oldu. Siz de benzer şekillerde çok rahat giyebilirsiniz. “Fakat üzerimde bu ayakkabının renginden başka hiç bir yerde yok, nasıl kombinliyorum böyle” diyebilirsiniz ancak ayakkabının rengi zaten çok dikkat çekici olduğundan, kombininizin herhangi başa bir yerinde aynı rengi kullanmanıza bence gerek yok, ortalıkta pespembe dolaşmayalım.

modalojik sperry top sider

Şunu da belirteyim, “dost başa düşman ayağa bakar” lafını da bu ayakkabılar ayağınızdayken lütfen unutun. Dışarıda bir sürü gözün ayaklarınızda olduğunu göreceksiniz, herkes sizin düşmanınız olamaz.

modalojik sperry

Ayakkabıyı mağazalarda bulmanız çok kolay değil, genelde kalmamış oluyor ancak markanın web sitesinden edinebilirsiniz, mağaza mağaza dolaşmak yerine evinizde oturup beklersiniz, ayağınıza gelir.

Ayakkabıları buradan alabilirsiniz.

Herkese sevgileeeeer!

 

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *