Bugün gerçek anlamda bir lezzet şöleni yaşadım! Kardeşimle beraber tamamen tesadüf eseri denk geldiğimiz ufak pembeler içerisinde, tatlı mı tatlı bir cupcake dükkanı… Bir yer ancak bu kadar çekici olabilir, dikkat; daha cupcakelerden bahsetmedim 🙂 Dışarıdan bakıldığında zaten daha hiçbir şey yemeden o lezzeti alabiliyorsunuz. Kapısına yaklaştığımda tazelik ve doğallık kokusu aldım. Çok güler yüzlü dükkan sahibi tezgahın arkadasından bizi selamladı ama gözlerimi cupcakelerden alamıyordum 🙂 Çok da zor karar verdim, çok seçenek vardı.

modalojik-ds-cupcake

Yemeğe karar verdiğim cupcakenin adı “Prenses” idi 🙂 Çikolatalı kek içerisine frambuaz sos koymuşlar ve cupcake üzerinde de limonlu kreması vardı, 3 lezzet birden alıyorsunuz ve hepsi de ayrı bir mutlu ediyor, neyse daha fazla anlatmıyım da hemen gidip bir tane tadın! Benim gönderdiğimi de söyleyin 😛 Bu mekanın nerede olduğuna gelince; herkesin Gül Sokak diye tarif ettiği sokakta, Gül Sokak İzmir’de meşhurdur bilen bilir.

modalojik-dscupcake

Çok severek yediğim bu cupcakeler benim için artık vazgeçilmez, sık sık ziyaret edeceğim kesin. Siz de hemen gidip tadın, belki karşılaşır beraber bir kahve içeriz 🙂 Şimdiden afiyet olsun..

 

KAZAK: Bershka

SAAT: Up Watch

You May Also Like

One comment

Reply

Güzel makale olmuş ben de gideceğim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *