Selam! Dün Instagram hesabımdan iki tane parfüm değerlendirmesinin geleceğini duyurmuştum, biraz geç oldu ama işte parfümler. Bu iki parfüm de oldukça başarılı ve yeni denilebilecek parfümler. Ayrıca zaten ikisi de oldukça güçlü markalara ait parfümler, cv’leri oldukça kuvvetli yani, bana da biraz olsun güveniyorsanız parfüm konusunda, tereddüt etmeden alabilirsiniz.

yeni erkek parfüm yorumları

1- Yves Saint Laurent Kouros Silver

Yves Saint Laurent Kouros Silver, oldukça maskulen bir koku. En üst nota olarak elma aroması baskın, kalp notalarında da adaçayı aromalarını alabilirsiniz. Şahsi fikrim, yaz için bu kokunun biraz ağır kaçabileceği yönünde ancak serin, rüzgarlı geçecek günümüz bahar akşamlarında vazgeçilmez olabilecek bir koku. Sıcaklar daha da bastırmadan, alıp deneyebilirsiniz. Memnun kalacağınızdan eminim.

diesel yeni parfüm

2- Diesel Only The Brave Extreme

Diesel Only The Brave Extreme de, YSL gibi güçlü üst notalarında limon, mandalin ve elma aroması taşıyan bir koku. Yine YSL gibi bu koku da biraz ağır olacaktır eğer yaz sıcaklarında kullanacaksanız. Ancak, avantaj olarak düşünülebilecek bir yanı var; gerçekten çok kalıcı bir koku. Yani, bir defa kullandığınızda gün içinde defalarca tekrar etmenize gerek kalmayacak ve dolayısıyla da ne sizi ne de çevrenizdekileri boğmayacak. Bugünlerde tam kullanılabilecek bir koku. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Ayrıca 2016 yılında piyasaya çıktığını da göz önünde bulundurursanız, henüz çok kişide olmayan bir koku. Dikkat çekeceğiniz de kesin!

2016 parfüm önerileri

en iyi 2016 erkek parfümleri

Processed with VSCO with hb2 preset

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *