Viktor & Rolf Spicebomb Parfüm Hakkında

Fragrantica’da turunçgil ve baharat karışımı olarak kategorize edilmiş olan yeni çıkan Spicebomb parfüm ilk sıkıldığı zaman turunçgillerin tatlı esintisi ile sizi buluşturuyor. Kokusunu içeri çektikçe yumuşak baharatlar ile tatlı meyvelerin karşımı bir koku ile sizi sarıp sarmalıyor. Parfümün içeriğinde bulunan greyfurt ve bergamot esanslarının muhteşem bileşiminin kırmızı ve pembe biber, vetiver, safran ve deri akoru ile harmanlanarak bir araya gelmesi daha en başta sizi etkilemeye başlıyor. Teninize kıyafet gibi oturan parfüm sizi bambaşka diyarlara götürüyor. Ben gittim şahsen!

   Boyutlar Arası Yolculuğa Çıkmış Gibi Hissettiriyor

           Victor & rolf spicebomb edp erkek parfümü erkek bedenini muhteşem ve etkileyici bir hale sokuyor. Bu parfüm sayesinde vücudunuzun bu benzersiz kokuya direnemediğini ve kendisini bıraktığınızı göreceksiniz. Sadece sizin değil parfümünüzün kokusunu alan herkesin ruhuna işlediğini göreceksiniz. Kendinizi boyutlar arası yolculuk yapıyor gibi hissedeceksiniz.

İçeriğindeki doğal bitki özlerinden yapılmış ve birbiriyle uyumlu esanslar ile kendinizi her an özel ve özgüvenli hissedeceksiniz. Şişesi bomba şeklinde olan parfüm sizi de bombaya çevirecek. Gittiğiniz her yerde parfümünüzün kokusunu alanlar etrafınızda dört dönecek. Mekândaki bütün ilgiyi üstünüze çekeceksiniz. Parfümünüzün kokusu ve size verdiği enerji ile herkesi etkilemeyi başaracaksınız. Sizi Viktor & Rolf Spicebomb edp erkek parfümünü denemeye davet ediyoruz. Bu kadar muhteşem özellikleri bir arada bulunduran bu eşsiz parfümü tükenmeden almak için acele etmelisiniz.

Nasıl Sipariş Edebilirim?

Bu muhteşem parfüme sahip olmak için internet üzerinden kozmetik ürünü satışı gerçekleştiren güvenilir internet sitelerinden alış veriş yapabilirsiniz. Söz konusu sitelerde uygun fiyat seçeneklerinin yanı sıra aynı zamanda kredi kartına taksit seçenekleri de sunulmaktadır.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *