en kalıcı erkek parfümleri

Merhaba! Uzun zamandır bir parfüm değerlendirmesi yapmamıştım, artık zamanı geldi. Tous Man Intense… Parfümerilerde satılmaya başlayalı çok da kısa bir süre olmamasına rağmen çok fazla bilinen bir parfüm değil, ki bu oldukça güzel bir şey bence hatta benim için en önemli nokta belki de bu. Kokumun bana özel olmasını isterim, herkes tarafından kullanılan bir parfüm kullanmak istemiyorum.

en kalıcı erkek parfümleri

Tous, İspanyol bir mücevher firması aslına bakarsanız. Ancak mücevherin yanı sıra, takı, çanta ve parfüm de üretiyorlar. Oldukça başarılı oldukları da açık!

tous ne markası   Tous Man Intense, oldukça fresh, narenciye aroması ve odunsu notalar içeriyor. Parfümün üst ve orta notalarında baskın şekilde portakal, portakal çiçeği ve narenciye aromaları mevcut. Fotoğraflarda portakal görmenizin nedeni de bu. 🙂 Parfüm için, çiçeksi, meyvemsi ve fresh bir koku hiç kalıcı olmaz diye düşünülebilir ancak Tous Man Intense, bu düşüncelerin kesinlikle yanlış olduğunu da gösteriyor. Kullandığım en kalıcı parfümlerden birisi.

fotoğraf: http://www.tous.com/us-en/

Tous Man Intense, sadece Sevil Parfümeri’de satılıyor. Bir an önce gidip denemenizi tavsiye ederim.

Takı görseli kaynağı: http://www.tous.com/us-en/

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *