Yaz sezonu yaklaştıkça kokular daha fresh bir hal almaya başladı ve yeni kokular bir bir raflarda da yerlerini alıyorlar. Benim Lacoste Jaune’den sonra, yeni önerim Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso. Intense bir koku olmasına ve eau de parfum olmasına aldanıp, havalar ısınıyor ağır olur bu koku diye sakın düşünmeyin! Kesinlikle bir rahatsız ediciliği yok, tam tersi insanın kokladıkça koklayası geliyor!

Intenso, odunsu bir aromaya sahip. Odunsu aromasının yanında, fesleğen ve lavanta aromaları da içeriyor. Oldukça erkeksi bu koku; çekici, çağdaş ve duru erkeğin simgesidir!

Parfümün üst notalarında; Fesleğen, kadife çiçeği, geranium

Orta notalarında; Lavanta, adaçayı, selvi

Alt notalarında; Sandal ağacı, miski notalar, moepel akord bulunuyor.

Intenso, muhteşem kokusunun yanı sıra eau de parfum olma özelliği ile oldukça da kalıcı olacaktır. Ben denemenizi tavsiye ediyorum 🙂

You May Also Like

3 comments

Reply

Büyüleyici kokusu ve kalıcılığının vermiş olduğu form nedeniyle ciddi anlamda tutulacak bir koku olacak. İntense’nin yerini alacağını düşünüyorum 🙂 En kısa zaman da edineceğim.

Reply

Hemen denemeye gidicem, çıktığından bile haberim yok. “The One” bi efsane oldu yerinden eder mi dersin?

Reply

Bence bu bahar aylarını ve yaz aylarını bu parfümü kullanarak geçirecek birçok kişi. Dolayısıyla yerinden edecek diye düşünüyorum ben 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *