Herkese selam! Uzun zamandır parfüm değerlendirmesi yazmamıştım ancak, artık tam bu parfüme uygun havalar da geldiğine göre yeni bir değerlendirme yazmak şart oldu. Ayrıca eğer, siz de, mevsim geçiş dönemlerinde nasıl parfümler kullanmalıyım diye soruyorsanız işte; yeni parfüm değerlendirmesi Calvin Klein Reveal Men.

modalojik calvin klein reveal men

Calvin Klein’in özel olarak hazırladığı ve en iyiler arasında gösterilen Reveal parfümü, aslında 2014 yılında tezgahlarda sergilenmeye başladı. Aynı zamanda bu ürünün erkek parfüm versiyonu da hazırlanarak yeni çizgisi ile 2015 yılında raflardaki yerini aldı. Parfümün kokusu, pek çok kullanıcının beğenisini kazandı. Nadide ve ferah bir kokuya sahip olan bu parfüm, kesinlikle boğucu, ağır değil aksine ferahlatıcı ve natürel kokusu ile dikkat çekiyor. Calvin Klein Reveal Men, erkeksiliğin en somut örneğini bize sunan eşsiz yoğun kokusu ile etkileyici bir parfüm. Modern, olgun erkeğin davranışlarına sahip olan bu koku, baştan çıkarıcı, tamamen şaşırmanız için tasarlanmış kışkırtıcı ve mücadeleyi seven erkeklerin hoşlanacağı aromalar ile zenginleştirilmiş. Pek çok ünlü parfümörün emeği olan bu parfüm ile karşınızdaki kişiyi kokunuzla çok rahat etkileyebilirsiniz. Ann Gottlieb, Oliver Gillotin, Marypierre Julien ve Rodrigo Flores-Roux gibi ünlü parfüm üreticilerinin emeği ile ortaya çıkan bu eşsiz koku, uzun süre kalıcı ve ferah kokusu ile gün boyu harika kokmanızı ve kötü kokularla karşı karşıya gelmenizi önler.

Parfümün en önemli noktaları ise, kristalize edilmiş zencefil, damla sakızı, armut kanyağı, kivano yani Afrika boynuz kavunudur. Bu muhteşem kokuların birleşimi ile elde edilen ferah ve taze koku bir sıkışta uzun süre etkisini gösterir. Özellikle de kalp notalarında yani orta noktalarda süet aromaları, sabit otu, misk ada çayı gibi bitkiler de yer alıyor. Parfümün temel notalarında ise; tonka fasulyesi, güve otu, altın kehribar yer alıyor. Çok seveceğiniz bu koku, yoğun esansı sayesinde gün boyunca üzerinizde kalacak ve çok az bir miktarla çok daha iyi kokmanızı sağlayacak. Parfümü özellikle de kalp atışınızı hissettiğiniz noktalara yani, el bileklerinize, boyun damarlarınızın üzerine ve daha etkili kokması için saçlarınıza sıkarak parfümün kalıcılığını arttırabilirsiniz.

Uzun zaman sonra Calvin Klein’ın çıkarttığı en başarılı parfüm olarak da lanse edilen Reveal Men’ın kadın versiyonu da çok büyük ilgi görmüştü. Görülen büyük ilgi sonrası bu kokunun erkek versiyonunu çıkartmaya karar veren üreticiler ferah, tatlı ve tuzlu bir hava esintisine benzer bir esansla parfümü hayata geçirdiler.

Eğer kokuyu hemen satın almak isterseniz;

http://www.hepsiburada.com/calvin-klein-reveal-men-edt-100-ml-erkek-parfumu-pm-sbck37911

You May Also Like

2 comments

Reply

ürünü aldım, kaliteli bir koku fakat ürün yeni bir şey vaat etmiyor. bana sıradan geldi, heyecanlandırmadı. tatlı ve tuzlu bir şey daha çok gençler için yapılmış gibi. alacaklara tavsiyem hiçbir kokuyu denemeden almamaları. saygılar.

Reply

Yorum için teşekkür ederim, yazdığım kokular kişisel tavsiyelerim ancak tabii ki denenmeden kullanılmasını tavsiye etmiyorum. Bu gibi zevkler kişiden kişiye değişiklik gösterecektir. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *