Site içerisinde yeni bölümleri oluşturduğumdan beri artık daha sık -özellikle- parfüm değerlendirmesi paylaşmaya çalışıyorum. E tabii bu parfümlerin çoğunlukla yeni çıkmış kokular olmasını tercih ediyorum. Aslında paylaşmam da biraz yeni koku çıkışlarıyla orantılı oluyor. Neyse bu sefer size Calvin Klein All parfüm yorumu yazmaya karar verdim. Kokuyu ben gerçekten çok beğendim, denedikten sonra lütfen bana yorumlayın, siz ne düşünürsünüz merak ediyorum.

Son zamanların en çok beğenilen parfümlerinden bir tanesi olan Calvin Klein All hem sade şişesi hem de gösterişli kokusuyla dikkat çeker. İçeriğinde tatlımsı meyveler ve aromalar yer alan parfüm, cinsiyetleri ayrıştırmayan bir koku olma özelliğiyle diğer parfümden ayrılır. Beyaz ve sade şişesi gösterişten uzak sade olarak tasarlanmıştır. Kokusuyla hem erkeklere hem de kadınlara hitap eder.

Calvin Klein Parfümleri

Parfüm dünyasının en beğenilen kokularını satışa sunan Calvin Klein pek çok ünlü ismi arkasında barındırmaktadır. Harry Fremont, Clement Gavarry, Thierry Wasser, Loc Dong, Bruno Jovanovic, Sophie Labbe, Sophia Grojsman, Bob Slattery, Ann Gottlieb, Rene Morgenthaler ve Carlos Benaim gibi ünlü isimler bu markayı tercih edenlerden bazılarıdır.

Dünyanın en beğenilen efsane kokularından olan Calvin Klein’in kadınlara ve erkeklere özel kokuları bulunur. Bunların dışında, her iki cins için ortak tasarlanan unisex bir parfüm olan Calvin Klein All parfümü, ONE ve CK BE parfüm serisinin devamı niteliğinde geliştirilen muhteşem bir kokudur. Çeşitli meyvelerin ve bitkilerin aromalarının yer aldığı notalarda yumuşak baharatlar da yer almaktadır.

Calvin Klein All Parfüm Özellikleri

2017 yılında piyasaya sürülen Calvin Klein All, unisex kokular içerir. Narenciye notaları ile ferahlatıcı etkisi bulunan parfüm 50, 100 ve 200 ml. olarak benzersiz opak beyaz bir şişede yer alır. Parfüm içeriğinde turunçgil çiçeği ve yasemin kokularını da barındırır. Hem kadın hem de erkekler için uygundur.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *