Armani’nin parfüm serisine yeni olarak eklenmiş olan Armani Code Colonia karşı konulmaz derecedeki kokusuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Sınırlı sayıda üretilmekte olan bu parfüm Armani Code serisinin en beğenilen parfümlerinden bir tanesi olmaya aday. Gündelik yaşamı zarafetle birleştiren ve özel kokusuyla oldukça dikkat çeken bu parfümün tanıtım yüzü, beyaz perdede yer alan karizmatik oyuncu Chris Pine oldu.

Sıcak ve samimi gülümsemesiyle bu özel parfümü sunan Chris Pine, markanın zarafetini Hollywood’un çekiciliğiyle birleştiriyor. Giorgio Armani serisinin dikkat çeken özel parfümlerinden olan Code Colonia, Boyner mağazalarında satışa sunulmaktadır. Sayılı adetlerde üretildiğinden her yerde bulamayabilirsiniz. Mağaza mağaza dolaşmak yerine Boyner mağazalarına giderek, bu özel parfümü kolayca edinebilirsiniz.

Kokusuyla insanları kendisine hayran bırakan Armani Code Colonia parfüm, içeriğinde portakal çiçeği, bergamot, mandalina ve pembe biber gibi çeşitli notalar bulundurmaktadır. Küçük, orta ve büyük şişeleriyle satışa sunulan bu parfüm, derin ve hafif notalarla çekici bir karışıma sahiptir. Çarpıcı kokusuyla taze meyve ve çiçeklerin aromasını teninizle buluşturan Armani Code, kadınların da büyük ölçüde beğenisini kazandı. Çekilen reklam filmleri ve tanıtımlar sayesinde oldukça geniş bir kitleye hitap eden bu parfüm, biz erkeklerin favori parfümlerinden biri haline geliyor.

Zarif bir şişede sunulan Armani Code Colonia, içeriğiyle kullananların beğenisini toplamayı başardı. Kaliteli parfümler üreten Armani, her zaman kokusu ile fark yaratıyor. Daha önce Instagram hesabımda da Armani Code Profumo ile bir fotoğraf paylaşmıştım. (Bence kışın kullanmak için muhteşem bir seçenek) Sınırlı sayıda üretilen bu zarif şişeleri, Boyner mağazalarından edinebilmeniz mümkündür.

 

You May Also Like

2 comments

Reply

harika olmuş..:)

Reply

Çok teşekkür ederim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *