en iyi instagram profilleri

Herkese selam! Şimdi öncelikle genel bir yorum ve ardından ufak bir duyuru yapmak istiyorum. Artık herkes Instagram kullanıyor! Hatta sadece Instagram ile kısıtlama yapmayayım, herkes fotoğraf çekip sağda solda paylaşıyor. “Ben poz vermem, ne o öyle poz vermeler falan” gibi laflar söyleyenler olsa bile, herkes bir şekle şemale bürünüp öyle çektiriyor fotoğraflarını, haksız mıyım?

Duyuru kısmına gelecek olursak; kim ne şekle girmiş, ne yapmış, kameraya yüzünü göstermiş mi, göstermediyse eğer ne kullanmış da onun fotoğrafını çekmiş… Kısacası, Instagram’da pozlarımızı bir yerde toplayabileceğimiz bir etiket oluşturdum. Dedim ki, herkes pozlarını #Modalojikhareketler etiketiyle paylaşsın. Düşündüm, sonuçta poz verme olayı psikolojik bir şey, yapmıyorum diyen bile poz veriyor. 🙂 E bu psikolojiyi modayla birleştirince de “modalojikhareketler” oluyor. Ben paylaşımlara başladım bile.

Instagram’da modalojik dışında bir de modalojikhareketler adı altında bir hesabı oluşturdum. #modalojikhareketler etiketiyle paylaştığınız fotoğraflarınızı bir de @modalojikhareketler hesabını mention’layarak paylaşırsanız, gönderdiğiniz fotoğrafı repost ediyor olacağım. Bakalım kimlerden ne pozlar çıkacak. Herkesin #modalojikhareketler’ini bekliyorum! Kendinize çok iyi bakın!

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *