Herkese Merhaba!

   Instagram’dan takip edenler bugün ne üzerinde olduğumu görmüştür 😛 Ufak bir tatile çıkıyorum, ufak derken cidden ufak! Kapsamlı ancak inanın uykuya bile zaman ayırmadan gezicem.
   Bugün sabah Sunexpress ile İzmir’den Berlin’e direkt olarak uçtum. Biraz zorlanmış olsam da -ki ben bunu özellikle istedim- sonuçta taksiye bin et bilmem ne yaptıktan sonra tecrübe etmek diye bir şey yaşamış olamam, kolaya kaçmak yok hadi bakalım dedim ve koskoca valizim ve H&M sırt çantamla önce otobüse, sonra da metroya bindim. Zor gibi görünüyo bu kadarı bile evet ama asıl zor olan iki toplu taşıma atlattıktan sonra otele ulaşma çabamın yürüyüş kısmıydı. “Neden güzelim 4 tekerlekli valizlerden birini almazsınki!” Neyse sonunda otele ulaştım. Saat de oldukça uygundu kısa bi süre dinlendim ve resepsiyon görevlilerinden “nereye nasıl giderim” bilgilerini aldıktan sonra yola koyuldum. Söylemeden edemem, benim gibi uzuuuuuuun bir süre ülkesinden, hatta şehrinden bile ayrılmayanlar için çoook farklı bir deneyim olacaktır! Ama bu çekingen hallere bi ara verip akşam tekrar attım kendimi sokağa dedim bi weiss beer içeyim! Almanya’ya gelip de içmeden dönülmez tabii. Bu arada Berlin’deki Potsdammer Platz ilk günümde kurtarıcım oldu. Ne ihtiyacım olduysa oraya koştum ve her an her istediğimi buldum. Oradan da biraz bahsedeyim.. Oldukça yüksek binalar ve orta kısmında şık bir havuz ve ancak anlatılmaz yaşanır diyebileceğim ışıklandırmalı bir tavan yapısı. -gördüğünüz gibi anlatamadım-  😀
   Bugünün Pazar olması nedeniyle her yer kapalıydı ve haliyle Potsdammer Platz ile yetindim, zaten geldiğim saat de kapsamlı bir gezi yapmak için pek uygun değildi. Yarın, hem Instagramdan, hem de yine gün sonunda blogdan detayları takip edebilirsiniz :))
   Bu aradaaaa her türlü öneriye açığım, bu 3 şehir ile ilgili gidilecek görülecek yerler hakkında yazarsanız çoook sevinirim!
H&M.modalojik
   Bu arada rahat olması açısından fotoğraftaki kombinin aynısını tercih ettim bugün yine. Sakın her gün aynı şeyi mi giyiyosun demeyin mecbur kaldım 😀 ancak otele geldiğimde ne kadar doğru bir tercih yaptığımı anladım. Eğer daha ağır, sıkı şeyler giymiş olsaydım gerçekten perişan olabilirdim. Instagramımı takip edenler kıyafet marka ve detaylarıyla ilgili bilgilere sahiplerdir, siz de görebilirsiniz. Herkese öpücükler, detaylar ile tekrar görüşmek üzere!

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *