Tozpembe olsun istiyorum hayat. Tozpembe rengi gözümün önüne getirdiğim zaman hep sakinlik, huzur canlanır kafamda. Bunlara ihtiyacım var işte artık. Biraz dursun hayat, biraz nefes alayım, hafifçe essin rüzgar, üzerime bir pike alıp uzanayım, yapraklardan çıkan sesi dinleyeyim, bir dakika sonra ne olacağını düşünmeyeyim; ne gelecek kaygısı, ne iş, ne aşk (çok düşünürüm ya) hiç düşünmeyeyim.

2016 erkek sweatshirt modelleri

Bu sıralar biraz modum düşük. Açıkçası nedenini de pek bilmiyorum ama bir türlü kontrolü ele alamıyorum; o heyecanlı, enerjik halime dönemiyorum. Yakınlarımla konuşuyorum, soruyorum; zaten onlar da farkındalar bunun ama… Bir şeyler değişiyor, değişiyorum sanırım. Yada tam tersi, her şey aşırı derecede sıradan, monoton. Daha önce de yazılarımda paylaştığım gibi duruluyorum, daha çok düşünerek hareket ediyorum, gerçekten büyüyorum sanırım artık. Daha mutsuz gibi görünüyorum ama bu hoşuma da gidiyor aslına bakarsanız. Kafam karışık.  🙂

2016 sweatshirt modelleri

Bu yaşıma kadar hep mantığımla hareket etmeye çalıştım,  -duygulara kapılıp saçma şeyler yapmadım mı? Tabii ki yaptım ama büyük çoğunluğunda pişmanlık yaşadım, bazıları için hala yaşıyorum. Bu nedenle de sanırım daha fazla düşünmeye, hislerimi görmezden gelmeye başladım. Neyse, açıkçası artık duygu hissetmek bile istemiyorum, hiç kimse için, hiçbir şey için. Bu zamana kadar da burada hep cici bici, gülümseyen, pozitif enerji veren kişi olarak bulunmaya çalıştım ama saçma! Ben inanmıyorsam, hissetmiyorsam bunu nasıl yansıtabilirim ki? O nedenle artık neyse o, söz.

You May Also Like

2 comments

Reply

Hayat güzel senin kontrolün dışında hiçbir şey gerçekleşemez, sen istemezsen olmaz. O nedenle kafanı kaldır ve hiçbir zaman yaşama sevincini kaybetme. Hiçbir zaman o küçük mutlulukları görmezden gelme. Nasıl insanlar çocukken küçük şeylerden mutlu oluyorsa sen de eminim o zamanlar öyleydin ama şimdi büyüdün ve küçük şeyleri görmezden geliyorsun bir tek sen değil hepimiz görmezden geliyoruz ve hayatın karmaşasına kendimizi kaptırıyoruz. Burada güzel olan o hayatın karışıklığına aldırmadan küçük şeyleri görerek mutlu olabilmek….

Reply

Biraz zamana ihtiyacım var sanırım, mutluyum ama biraz yorgun hissediyorum kendimi. Zamanla düzelir diye düşünüyorum. Çok teşekkür ederim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *