Modalojik-Ben

1986 Aralık doğumluyum. Nüfus cüzdanıma ailem beni düşünerek 87 Ocak olarak yazdırmışlar, 1 ay yüzünden 1 yaş kaybetmeyeyim istemişler ancak bugüne kadar kaç kişi “kaç doğumlusun” diye sorduysa herkese aynı açıklamayı yapmak, en az 1 yıl yaşlandırmıştır beni!

Lisede de üniversitede de turizm, otelcilik okudum. Lise ve üniversitedeki arkadaşlarıma diyet reçeteleri yazdım, giyim kuşamları hakkında fikir verdim, öyleki hiç tanımadığım insanlar bile beni stil danışmanı falan sanıp arayıp görüşmek istiyorlardı. Okul bitti iş hayatına atıldım. Otelde çalışmayı denedim ama inanılmaz eğreti durdum 1 senenin ardından kendimi zar zor bambaşka bir sektöre attım. Uçuyorum şimdilerde. Normal günler geçirmek pek benlik değil sanırım 🙂 İş arkadaşlarım “uyumaya bile vakit bulamıyorum, sen bir de blog yazmaya başladın” diyorlar ama uyuyunca, hepten uyuyoruz be canlarım, vakit geçiyor!

Lise, üniversite, iş güç derken MODALOJİK daha fazla hayal olarak durmadı içimde. Bir baktımki yazıyorum, fotoğraflar çekiyorum, nereye gitsem de tecrübelerimi paylaşsam diye düşünüyorum. Keyif alıyorum! Haydi, bana katılın, hayatın keyfini birlikte çıkaralım 🙂